Steelseries vs Sennheiser

Çok kararsız kaldım.
Sennheiser Game One kullanıyorum. Rahatlığı muhteşem. Ses kalitesi muazzam. Steelseries gibi oyun donanımı üreten markalardan kulaklık almak yerine işini ciddi anlamda kulaklık ve ses sistemlerine veren Sennheiserden alman daha mantıklı olur.

Sennheiser Game One kullanıyorum. Rahatlığı muhteşem. Ses kalitesi muazzam. Steelseries gibi oyun donanımı üreten markalardan kulaklık almak yerine işini ciddi anlamda kulaklık ve ses sistemlerine veren Sennheiserden alman daha mantıklı olur.
Bende tam Gsp 600'ü ağırlığından dolayı eleyip Game One modeline bakıyorum. Yine ikilemde kaldım. Ss Alman malı mıydı?

Ss'in frekans aralığı ve kablosuz olması çok cezbediyor. Fiyatı önemli değil açıkçası çünkü yoruldum artık kulaklık incelemesi izlemekten.

Kararsızlık öldürmez değil mi? Hiç bu kadar kararsız kaldığımı hatırlamıyorum.
Bu arada Game one açık hazneli kulaklık olduğu için sesleri fazla duyuyorsun. Bu 7.1 sanalk için güzel diyorlar ama ben pek güzelliğini göremedim. O nedenle Game Zero modeline bakmanı tavsiye ederim. Hatırladığım kadarı ile biraz daha pahalı ama kaliteli.

Böyle demeniz çok yanlış, yaptığınız markacılık. Herhalde Sennheiser adına çalışıyorsunuz. Şöyle diyeyim, ses, rahatlık, hafiflik ve oyun anlamında Steelseries almanız çok daha mantıklı olur. Sadece Sennheiser kullanıp burada reklam yapıyorsunuz.
Sana en yakın gelen yola doğru ilerle ama unutma SENNHEİSER AL!

Bmyle demeniz çok yanlış, yaptığınız markacılık. Herhalde Sennheiser adına çalışıyorsunuz. Şöyle diyeyim, ses, rahatlık, hafiflik ve oyun anlamında Steelseries almanız çok daha mantıklı olur. Sadece Sennheiser kullanıp burada reklam yapıyorsunuz.
Reklamdan ziyade rahatlığını ve ses kalitesini vurguluyorum.
Asıl reklamcılık sizlerin yaptığı. Ne zaman bir konu açılsa ya steelseries yada Coolemaster. İşe bak Technopat hep Steelseries ve coolermaster ekipmanlarını tanıtıyor. Bir nedeni var mı acaba ?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı