SteelSeries yetkili servis onarım ücreti mouseden pahalı

edi_Cag

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Secret :)
İyi bir oyuncu faresi almak adına 2020 yılının başlarında SteelSeries sensei 310 tercih ettim. Garantisi de bu sene başında sora erdi. Ancak geçen hafta farenin orta düğmesi (scroll) arızalandı. Bende yetkili servis ile iletişime geçerek garanti süresinin bittiğini söyledim ve kendim yaptırmak istesem garanti ücretinin ne kadar olduğunu sordum. Servis cevabını görsel olarak paylaşıyorum.
not: Ürünün sıfır fiyatı 450-600₺ arası. Ayrıca teklos firması SteelSeries ürünlerinin Türkiye'deki yetkili servisi.

WhatsApp Image 2022-04-22 at 16.22.36.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Steelseries Türkiye'ye yedek parça göndermiyor. Kendileriyle mailleşip bu yanıtı almıştım. Sorsanız kağıt üzerinde Türkiye temsilcilikleri falan var ancak bu websitesini Türkçe yapmaktan öteye gidememiş. Alıcısı kaybolan Arctis 7 için alıcı sağlayamamışlardı. Türkiye'ye gönderim yapamıyoruz maalesef diye. İş ithalatçılara kalıyor, ithalaçılar da yedek parça getirmekle ilgilenmedikleri için o yüzden size bildiğin sıfır fiyatı çekmişler gibi görünüyor.

Steelseries Türkiye'ye yedek parça göndermiyor. Kendileriyle mailleşip bu yanıtı almıştım. Sorsanız kağıt üzerinde Türkiye temsilcilikleri falan var ancak bu websitesini Türkçe yapmaktan öteye gidememiş. Alıcısı kaybolan Arctis 7 için alıcı sağlayamamışlardı. Türkiye'ye gönderim yapamıyoruz maalesef diye. İş ithalatçılara kalıyor, ithalaçılar da yedek parça getirmekle ilgilenmedikleri için o yüzden size bildiğin sıfır fiyatı çekmişler gibi görünüyor.
Evet durum aynen bu. Garanti ve müşteri ilişkileri konusunda Logitech gerçekten çok iyi. Tercihimi bu yönde kullanacağım artık.

Geri
Yukarı