Steroid anabolik küre nasıl başlanır?

Provega

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, ben 8- 9 ay gibi bir süredir fitness ile uğraşıyorum ve hareket ve formlara ciddi bir şekilde hakimim ama belli bir süreden sonra gelişemiyorsunuz, küre başlamak istiyorum ve bununla ilgili fazla bilgi birikimim yok. Ne yapmam gerekiyor nasıl yapabilirim ne kullanabilirim yardımcı olacak var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
ama belli bir süreden sonra gelişemiyorsunuz

İlk 2 yıl fazlasıyla gelişirsin doğal olarak. Sonraki 4 yıl da normal gelişirsin ama 6. yıldan itibaren gelişim çok azalır, yine de durmaz. Zaten O noktaya geldiğinde vücudun steroid mi kullanıyorsun diyecekleri bi raddeye gelmiş olacak, daha başlangıcın bile başındasın ve kür diyorsun.

İlk 2 yıl fazlasıyla gelişirsin doğal olarak. Sonraki 4 yıl da normal gelişirsin ama 6. yıldan itibaren gelişim çok azalır, yine de durmaz. Zaten o noktaya geldiğinde vücudun steroid mi kullanıyorsun diyecekleri bir raddeye gelmiş olacak, daha başlangıcın bile başındasın ve kür diyorsun.

Sağ ol kanka yani natty devam diyosun.

8-9 ay içinde sınıra gelemezsin. Böyle olsa zaten herkes 8 ay spor yapıp sokakta kasıla kasıla yürürdü. Yarışmacı olunmadığı sürece Steroide asla bulaşılmamalı. Steroid kullanmadan da efsane vücutları olan insanlar var.

Geri
Yukarı