Steroid Kullanmak

Bros

Kilopat
Merhaba arkadaşlar 2 ay boyunca steroid kullanmak istiyorum. Sizce vücudum ne ölçüde gelişir ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok erken değil mi o ilaç için ? Sen bi tam vucut yap. Gelişim sınırı vardır her insanda. O zaman kullanılır o ilaç. Sen o Sınıra dayan öyle kullan.

Steroid Nedir diye soranlar için :

Yapay testestorondur. Vucut geliştiricilerin Çoğu kullanır. Vucudunuz belli bir büyüme seviyesi vardır ama Anabol streoid ile sınır kalkar vucudunuz çok hızlı ve sınırdan üstüne gider.

Yan etkileri nelerdir , Yada zararları :

Düzgün almazsan ölürsün :D Sen erkeklik hormonu alacaksın. Sesin kalınlaşacak. Memen erkeksi değil kız şekline bürüncek böyle top olacak ama kaslı olduğundan normal insan farkını anlayamaz. Trapezeus çok kullandığın için ( boynunuzun altındaki kaslar ) Aşırı şekilde gelişir.

Testislerin küçülür :D Ondan sonra böbreklerin zarar görür çünkü her bünye kaldırmaz onu. Resmi müsabakalara türkiye de giremezsin çünkü sen doping ' in babasını alıyosun. Bünyene güveniyosan al yoksada ölürsün.
Ha ileride sıkıntı çekersin diyenlere şunu söyliyim vucut onu atar bi süre sonra. Yani sıkıntı yok. Hemen ölmezsen ileride kullanmamış gibi olursun ama detaylı testler var. Onlarda çıkar. Onu da kim yapacak ki eğer Mr Olympia ya katılmıyorsan.

Bide yüzün şişcek. Ama garanti veriyorum vucudunun ne kadar büyüdüğünü anlamayacaksın bile. Aynada görünce korkanlar oluyor. Ne kadar hızlı büyüyorum lan ben diyorlarmış. Bide ölme riski var ama hani öyle çok yok abartanlar var fakat bissürü kulananan var ölüm haberi yok hiçbirinin. Proffessionel şekilde alınıyor çünkü. Öyle kanka bi doz daha ver dersen o risk var haberin olsun.

Böyle kız şekline bürünme sebebinde vucudun erkeklik hormonun dengelemek için esterojen salgılayacak. Ama koca adam olacan kimse sana şuran kızsı diyemez aklından bile geçirmezler bile.

Peki sizce 2 aylık kullanim sonunda testislerim küçülürmü küçülürsede tekrar eski boylarına dönüyorlarmı bıraktıktan sonra steroidi

Dostum kullanma yaşın 21 daha 2 ay kullanırım diyorsun bir de insüline direncin var mı? Doktora başvurdun mu? Bunun için kan tahlili yaptırdın mı? Kaç yıldır spor ile uğraşıyorsun? @OnurB arkadaşın dediklerini dikkate al steroid kullananların %99 salak dır.

arkadaşlar yardımlarınız için çok teşekkür ederim evet steroid kullanımı cidden sakıncalı ve akıllı insanın yapacağı iş deil teşekkür ederin bilgiler için

bu konuyu açtıktan sonra baya geniş çaplı bir araştırma yaptım yaşım 17 araştırdıktan sonra kullanmama kararı aldım steroid her yaşta zararlı illaha kullanılacaksada benim fikrimce 20 yaşın altında kullanılmamalı

SM-A310F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bu konuyu açtıktan sonra baya geniş çaplı bir araştırma yaptım yaşım 17 araştırdıktan sonra kullanmama kararı aldım steroid her yaşta zararlı illaha kullanılacaksada benim fikrimce 20 yaşın altında kullanılmamalı

SM-A310F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Yani ben kullanırsam testislerim mi küçülür ?:ROFL::D

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı