Steroid kullanılır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Boyuda boşver 1.5 yıldır daha spor yapıyorsun ne bu kür merakı, kafayımı sıyırdınız dostlar, yapmayın, kendini önemsemiyorsun ailen sevdiğindemi yok?

1.72 boya göre kas kütlen çok az sen önce naturel olarak bir kısım kas kazan kas kütlen kilona bakılırsa oldukça az, sen kendi naturel sınırlarına geldinde sanki küre girmek istiyorsun güldürme lütfen beni.

Boyuda boşver 1.5 yıldır daha spor yapıyorsun ne bu kür merakı, kafayımı sıyırdınız dostlar, yapmayın, kendini önemsemiyorsun ailen sevdiğindemi yok?
Ya haklısınız herkes bir kür peşinde sadece araştırdım. Evet kullanmakta istedim. Şu anda ise fikrim supplement alıp beslenmeye para harcamakta.

Ya haklısınız herkes bir kür peşinde sadece araştırdım. Evet kullanmakta istedim. Şu anda ise fikrim supplement alıp beslenmeye para harcamakta.
Daha yolun çok başındasın, kürü aklına bile getirmeni önermem küre, güzel bir anterman ve beslenma programı oluştur kendine kas kütlesi alman lazım hemde ciddi miktarda.

75 kiloya kadar çık kendini sakatlamadan ağır gir bu sporda ağır girmezsen büyüyemezsin tabii ki kendine göre ağır gir gidip birden yüklenme.

Dostum şöyle bir bilgi verebilirim, biz de senin geçtiğin yollardan geçtik. Ben biyolojiye spor yapmadan önce de çok meraklı olduğumdan ötürü hiç steroid kullanma gibi bir fikrim dahi olmadı fakat senin gibi supplementlere para harcadık. O zamanlar kolaydı öyle böyle alıyorduk. Şu an piyasadaki hiçbir supplement fiyatının karşılığını vermez, veremez. Bu onların kalitesizliğinden değil bu şeylerin sadece amino asit türevleri olmasından kaynaklanır. Çok paran varsa alabilirsin fakat kullandığın ve kullanmadığın dönem arasındaki farkı anlayamazsın bile. Beslenmen iyiyse.

Eğer bir yarışma hedefin yok ise gereksiz. Daha kilon bile düşük ama 1.5 sene anca yapmışsın steroid basmayı düşünüyorsun. Benim yarışma hedefim var ve 20 yaşımdan önce basmayı düşünmüyorum.

75 kiloya kadar çık kendini sakatlamadan ağır gir bu sporda ağır girmezsen büyüyemezsin tabii ki kendine göre ağır gir gidip birden yüklenme.
Hyphertrophy ağır girmekten geçmiyor, tam tersine overtrainig olmadığı sürece tükenişe gidilmesi takdirinde maximum hyphertrophy görülüyor, ağır girmek güçlenmek dışında bir işe yaramaz.

Türkiye'de hiçbir ilaç bulamamayı geçtim, kullanmanın bir manası yok. Türkiye'de alacağın ilaç, maksimum %50 dolu olur, steril olmaz. Yurt dışından getirtmen gerekiyor, onlar da çok pahalı.

Klasik bir söz ama, yarışmada değilsen kullanmanın hiçbir anlamı yok. Natural bir şekilde çok iyi gelişebilirsin. Türkiye'de en güvenilir adamın sattığı ilaç bile, olsa olsa %60-70 doludur. Yurt dışından başka şansın yok.

Arkadaşlar, ektomorf bir vücuda sahibim. Sadece bilgisi olanlar yazarsa sevinirim, bana boşuna yok zararlıdır falan yazmayın. Kullanan hiç var mı? Düşüncelerinizi aktarırsanız sevinirim.

Kullanan arkadaşım var testosteron alıyor, kuşu ötmüyor bazen istemsizce fazla boşalıyor uykusunda, yarışma hedefiniz yoksa gereksiz, cinsel hayatı geçtim karaciğer ve kalp için olan etkileri daha kötü, yine de sozon kararınız ben ciddili yarışma hedefi olmayan birine önermem şahsen.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı