Steroid ve peptid nereden bulunabilir?

HGH- Fragment 176 / 5MG Peptid Steroid Satın Al aradığın ürün bu. Steroid ise farklı bir mesele.
Bunu tavsiye etmek için paylaşmıyorum. Bu tür ürünler seni aşar.
20 yaşımda arkadaşım benden 8 kilo zayıf ve parçalı gözüküyor. Ben ise masa başı çalışanıyım parçalanamıyorum. Bu konuya ilaçsal bakmayın. Düzenli hayat, beslenme sonra spor. Bu üçgeni oturtman zaman alır.

Arkadaşlar kişinin kararlarına saygı duymalısınız, adam güvenilir nereden alabilirim diye soruyor siz kullanma diyorsunuz kararını vermiş zaten. Ben kullanıp kullanmayacağına karışmıyorum ama senin de dediğin gibi belki bir yerde yanlış yapıyorsun ilaç kullanıp sağlını riske atmadan önce profesyonel birisi ile bir dene, zarar gelmez. Hatta küre girecek olsam ben yine profesyonel biriyle beraber çalışırım.

Arkadaşlar kişinin kararlarına saygı duymalısınız, adam güvenilir nereden alabilirim diye soruyor siz kullanma diyorsunuz kararını vermiş zaten. Ben kullanıp kullanmayacağına karışmıyorum ama senin de dediğin gibi belki bir yerde yanlış yapıyorsun ilaç kullanıp sağlını riske atmadan önce profesyonel birisi ile bir dene, zarar gelmez. Hatta küre girecek olsam ben yine profesyonel biriyle beraber çalışırım.

Öyle yapmayı deneyeceğim, sağ olun tavsiyeleriniz için.

Yeni konular

Geri
Yukarı