Stilex yerine solerat jel veriliyor

Divechy

Hectopat
Daha fazla  
Doktor, stilex jel yazmış olmasına rağmen eczane her gidişimde inadına solerat jel vermeye çalışıyor. Etken maddesinin aynı olduğunu söyleyerek neden bu ilacı satmaya çalışmakta inat ediyor? Diğer ilaçlardaysa bunu yapmıyorlar, yazılanı veriyorlar. Bunun sebebi nedir?

Doktor, stilex jel yazmış olmasına rağmen eczane her gidişimde inadına solerat jel vermeye çalışıyor. Etken maddesinin aynı olduğunu söyleyerek neden bu ilacı satmaya çalışmakta inat ediyor? Diğer ilaçlardaysa bunu yapmıyorlar, yazılanı veriyorlar. Bunun sebebi nedir?

Eğer ellerinde stilex jel yoksa muadili olarak veriyorlardır. Eğer sürdüğünüz kısım iyileşmiyorsa sıkıntı vardır, bunu iletin ama eğer sıkıntı yoksa gayet doğal annem eczacı 👍.

Eğer ellerinde stilex jel yoksa muadili olarak veriyorlardır. Eğer sürdüğünüz kısım iyileşmiyorsa sıkıntı vardır, bunu iletin ama eğer sıkıntı yoksa gayet doğal annem eczacı 👍.
Hocam sorun şu, ellerinde Stilex var. İsteyince veriyorlar. Benim anlayamadığım nokta olmasına rağmen neden muadilini vermekte ısrar ettikleri. :/

Hocam sorun şu, ellerinde stilex var. İsteyince veriyorlar. Benim anlayamadığım nokta olmasına rağmen neden muadilini vermekte ısrar ettikleri. :/

Onu bilemem bir paketin üzerine bakar mısınız miadı yaklaşmışsa ellerinden çıkarmak istiyor olabilirler. Annem eczacı olmasına rağmen çok haşır neşir değilim fiyat farkı var mı, ne kadar?

Onu bilemem bir paketin üzerine bakar mısınız miadı yaklaşmışsa ellerinden çıkarmak istiyor olabilirler. Annem eczacı olmasına rağmen çok haşır neşir değilim fiyat farkı var mı, ne kadar?
Hocam fiyat farkını hatırlamıyorum, uzun bir süredir her gittiğimde Stilex vermelerini söylüyorum. Miadı yaklaştığı için ellerinden çıkarmak istiyor olsalardı bence bir iki defa yaşanırdı bu olay. Belki bir yıla yakın bir süredir bu durumu yaşıyorum. :/

Geri
Yukarı