Stok Fan 4800 RPM hızda çalışıyor

Bişey soracam bende de ssd yokta win10 kullanmam sakıncalı mıdır? 2 aydır kullanıyorum ama hiç bi hata felan görmedim.
Zaten hata görmezsin güzel kardeşim ama SSD alırsan daha hızlı olur. Sakıncalı falan da değil. İyi yapıyorsun. Bakıyorum ki imzanda ki sisteme, çok güzel sistemin var o sisteme SSD takmanı tavsiye ederim. Sahte mi o?

@Freljord Hayır ne sıkıntısı olacak doğru olanı yapıyorsunuz. Eski nesil sistemlerde hadi anladım diyelim Win10 kullanmamasını ancak yeni nesil bir sisteminiz varsa maksimum performans için mutlaka en güncel işletim sistemini kullanmanız gerekiyor.

Zaten hata görmezsin güzel kardeşim ama SSD alırsan daha hızlı olur. Sakıncalı falan da değil. İyi yapıyorsun. Bakıyorum ki imzanda ki sisteme, çok güzel sistemin var o sisteme SSD takmanı tavsiye ederim. Sahte mi o?
Hayır sahte değil, kendim topladım ileride yükseltmeye yönelik yaptım ama sistem olaylarını yeni öğreniyorum. Teşekkür ederim bilgi için.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı