Stok Fan 4800 RPM hızda çalışıyor

Yok hayır onda bir metin belgesinde yazılı direk attı bana kopyala yapıştır yapıp.
Kodları yanlış yazmış olabilir mi ? Hani eli falan kaymıştır.
4600 RPM şu anda da.
1567082563313.png

SSD bulunmayan sisteme W10 gitmez. Siz en iyisi W8.1 yükleyin kullanıyorum ve memnunum.
Buradan ISO'yu indiriceksin. Karşına CD key girme yeri gelecek kurlum esnasında.
Kolay gelsin :)

SSD bulunmayan sisteme W10 gitmez. Siz en iyisi W8.1 yükleyin kullanıyorum ve memnunum.
Buradan ISO'yu indiriceksin. Karşına CD key girme yeri gelecek kurlum esnasında.
Kolay gelsin :)
Haklısınız. Ama ben yerinizde olsam yapardım. Ya da bir seçenek daha o yazdığınız kodları geri çevirme şansınız var ise onu yapın arkadaşınıza sorun. Yoksa mecbur W8.1
Ne alaka yahu? @bulutsama Sakın Win 8.1'e geçmek gibi bir hata yapmayın. Sisteminiz Win10 için gayet yeterli. Güncel işletim sistemi her zaman daha iyidir.
Ayrıca sıcaklıklar ve fan hızları dandik programlarda yanlış görünebilir. AIDA64 indirip sıcaklık ve fan hızı değerlerin ekran görüntüsünü atın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı