Stop:0x000000f4 Mavi Ekran hatası ve bozuk RAM'ler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
289
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522743131
Bilgisayarım genellikle masaüstünde bazende oyunda kitleniyor hiç bir şekilde hiç bir şey işlemiyor ve res atmak zorunda kalıyorum.İnternetten de çok araştırdım sorunuma bir türlü cevap bulamayınca bende bilgisayarın işlemcisini anakartını ve ekran kartını(Ram i ve hard diski neden göndermedim bende bilmiyorm) garantiye gönderdim hepside sorun yok diye geri geldiler bana.Şimdi abi sorun ciddileşti bilgisayarı hiç açamıyorum windows başlatılma ekrarnında bilgisayar takılıp kalıyor bende res attım güvenli modda açıyım dedim ama güvenli modda açmak istediğimde de mavi ekran alıyorum.Başlangıç onarıyım dedim ordada değişik bir mavi ekran aldım.Abi şu an için bilgisayarı açamadığımdan sana mavi ekranları tam olarak gönderemiyorum am elimle bir kağıda yazdım kodları umarım yardımcı olur.

Güvenli modda açılırken: *stop:0x000000f4(0x0000000000000003,0xFFFFFA8005149060,0xFFFFFA80065149360,0xFFFFF800029C75D0)

Collecting data for crash dump
Intializing disk for crash dump
Begining dump of pysical memory
Dumping pyhsical memory to disk :100
Physical memory dump complete

Başlangıç onarma: Stop:c00002e3 security accounts manager initialization failed because of the following error:Unmapped Error
Error status:0xc0000001

ABİ UMARIM BU KADAR BİLGİ YETERLİ OLUR.
BU DA SİSTEMİM:Amd phenom II x4 945
Gigabyte 790xta-ud4
Powercolor hd5870 pcs+
Thermaltake soprano rs 500w
samsung 500 gb
A-data 2*2 1333mhz

Abi verdiğin programı çalıstırdım ancak 2 saat 35 dakıka olmasına rağmen program calısmaya devam ediyordu(pass kısmında 2 error kısmında 0 yazıyordu).Bende kendim res atmak zorunda kaldım.Abi birde bilgisayar youtube dan 1080p lık vıdeo actıgımda kılıtlenıyor(%80).Sana bildireyim istedim.Birde arasıra kendi kendine res atıyor.Ancak hata raporlama açılmıyor sadece bılgısayar guvenlı modda mı acılsın felan dıye soruyor acılısta o kadar.Bu sorunlar sana ram le mı ılgılı gozuktu.Ama her ne olursa olsun haftaya ramleri Garantıye gondereceğim.Sana son bir kez bildireyim istedim.Birde sorunun sence hdd den olma şansı varmı.Çünkü göndermediğim o ve power kaldı.Kendine çok iyi bak

Tam 30 gün sonra bugün ramlerim garantiden geldi.Her ikisi de arızalı çıktı ve yeni hiç kutusu açılmamış a-data 2x2gb 1333mhz cl7 ram gönderdiler(Yanlış hatırlamıyorsam benimkiler cl9 du ;) ). Bİlgisayarın kitlenme sorunu da böylelikle çözülmüş oldu.Tüm yardımların için teşekkür ederim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı