Çözüm STOP Ransomware Deşifre Aracı

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

İşinize yaradı mı?

• Evet

Oy: 25 24,5%
  • Hayır

Oy: 25 24,5%
  • Farklı Ransomware çeşidi bulaştı

Oy: 52 51,0%

• Oy verenlerin toplamı
    102
  • Anket kapandı .
İlk olarak Looly değil, Looy uzantısıdır.
Son çıkan bu ransomwarenin varyantı. Çevrimiçi ise deşifre aracı çıkmayacak. Çevrimdışı ise konudaki yedek alma rehberiyle okuyup seneler sonra dosyalarınızı bir ihtimal alabilirsiniz.
Çevrimiçi olanlar için bir çözüm olabilir mi ileriki dönemlerde?

İlk olarak Looly değil, Looy uzantısıdır.
Son çıkan bu ransomwarenin varyantı. Çevrimiçi ise deşifre aracı çıkmayacak. Çevrimdışı ise konudaki yedek alma rehberiyle okuyup seneler sonra dosyalarınızı bir ihtimal alabilirsiniz.
teşekkür ederim hallettim resimleri geri yükleyip yedekledim sonrasında komple sıfırdan format C ve D komple gitmişti.

Çevrimiçi olanlar için bir çözüm olabilir mi ileriki dönemlerde?
Çok çok düşük ihtimal. Bu zamana kadar bir gelişme olmadı o yüzden fazla ümidim kalmadı. Yine de çok lazımsa seneler sonra bir ihtimal işe yarayabilir.

Hocam çevrimdışı yzqe dosyası için bir gelişme var mı? @Murat5038
Maalesef, bir gelişme olduğunda konu başını günceliyorum. İlk yazılmın altına uzantınız gelirse çözüm olduğunu anlayabilirsiniz.

1712668606730.png

murat hocam, merhaba. ramazanın son günü kalbimi rabbime açarak bir umut yazayım dedim. 7 senedir bu virüsle yaşıyorum. 5k'dan fazla medya içeriğim bu şekilde şifreli. benim uzantım sanırım .qqqe uzantısı. bunun çözümü var mı? teşekkürler.

hocam, biraz inceleyince sanırım benim muzdarip olduğum virüs çözülebilir bir virüs. bununla ilgili yardımlarınızı dolu gözlerle bekliyorum. teşekkürler.

Son düzenleme:
Hocam, biraz inceleyince sanırım benim muzdarip olduğum virüs çözülebilir bir virüs. Bununla ilgili yardımlarınızı dolu gözlerle bekliyorum. Teşekkürler.
Maalesef. 1. araç altındaki yerde içermesi gerekiyor kesin çözüm için, ileride çözüleblecek varyantlar için çevrimdışı olarak ise çözüm sunulabilmesine karşın sizin kod dda çözülebilecekler listesinde duruyor.
Sizin uzantı da bu şekilde ve halen bir gelişme olmamış gözüküyor.

Geri
Yukarı