Çözüm STOP Ransomware Deşifre Aracı

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

İşinize yaradı mı?

• Evet

Oy: 25 24,5%
  • Hayır

Oy: 25 24,5%
  • Farklı Ransomware çeşidi bulaştı

Oy: 52 51,0%

• Oy verenlerin toplamı
    102
  • Anket kapandı .
Anlamıyorsun sana oku diyoruz okumuyorsun. Şifresi çözülemeyen kişilerin yapması gereken diye koskocaman yazmışım, orada yazanları istemişim nerede istenilenler?
Sabaha kadar nöbet tuttum o halde birde bununla uğraşınca algılarım kapandı haliyle hocam kızmayın :)
Şimdiden ilgin için teşekkür ederim.3 değişmemiş ,3 KKLL uzantılı küçük boyutlu fotoğraf ekledim adları değiştirilmeden olduğu gibi. Virüsten sonra dosyaların altına gelen ''Readme'' ve ''C:\SystemID'' ekledim. Sizden başka bir yere atmadım.
Yeni.rar

Çevrimiçi şifrelenmiş ve çözümü yok. Şifreli dosyaları ve bana attığınız dosyalarla birlikte yedekleyip ileriki senelerde çözülme ihitmali olursa çevrimiçi şifrelilerin konuda paylaşcağım.
AV kullanmamanın zararları.

Çevrimiçi şifrelenmiş ve çözümü yok. Şifreli dosyaları ve bana attığınız dosyalarla birlikte yedekleyip ileriki senelerde çözülme ihitmali olursa çevrimiçi şifrelilerin konuda paylaşcağım.
AV kullanmamanın zararları.
Değerli cevabınız için teşekkür ederim. Asıl kullandığım bilgisayarımı servise gönderince film falan izlemek için depolama amaçlı kullandığım bu bilgisayarımı kullanmaya başladım AV bulundurmuyordum hiç kullanılmadığı için ne olduysa bir anda oldu.Tekrar rahatsız ediyorum ama önerdiğiniz AV var mıdır hocam ? Güvenlik bölümündeki konularınızı uzun uzun okudum inceledim güncel önerinizi merak ediyorum.

Tekrar rahatsız ediyorum ama önerdiğiniz AV var mıdır hocam ? Güvenlik bölümündeki konularınızı uzun uzun okudum inceledim güncel önerinizi merak ediyorum.
Takip ediyorsanız hangisini önerdiğimi de bilmeniz lazımdı :) Kaspersky tabii ki.

Murat hocam orjinal dosya bende yoktu. Aynı dosyayı arkadaşımda aldım. Denedim
O şekilde olmuyor işte. Kendi bilgisayarında zararlıdan önce değiştirilmemiş oynanmamış bir kopyası gerekli. Neyse aracı arada kontrol edin çevrimdışıysa rehberde yazılı zaten ne yapacaklarınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı