Store'daki GTA 5 oyunun kendisi mıdır yoksa paket mi?

Mehmet002

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel Core i7 4770
Gt 730
8gb single ram
Merhaba, PlayStation'um için oyun bakıyordum ve böyle bir şey gördüm. PlayStation kullanmaya yeni başladım da arkadaşım bu sadece paket diyor ama isminde belirtmiyor yani paket olduğunu oyun paketi yazıyor sadece ama oyunun kendisinin dahil olduğu bir paket mi bilemiyorum. Bu ürüne oyun dahil midir, alırsam oynayabilir miyim?

IMG_20240107_165031.jpg

Merhaba, PlayStation'um için oyun bakıyordum ve böyle bir şey gördüm. PlayStation kullanmaya yeni başladım da arkadaşım bu sadece paket diyor ama isminde belirtmiyor yani paket olduğunu oyun paketi yazıyor sadece ama oyunun kendisinin dahil olduğu bir paket mi bilemiyorum. Bu ürüne oyun dahil midir, alırsam oynayabilir miyim?

Eki Görüntüle 2077358

Paket gibi duruyor oyun paketi yazıyor tasarımcı yazısının yanında.

Paket gibi duruyor oyun paketi yazıyor tasarımcı yazısının yanında.
Gördüm ama benzeri bir konuda da paket yazıyordu ama oyunun dahil olduğu bir paketti. Bu pakete oyun dahil midir onu merak ediyorum.

Oyunun kendisi. Paketi oyunu satın almadan alamazsınız zaten.
Yani aldigim zaman oynayabileceğim görevleri vs. teşekkür ederim.

Oyunun kendisi. Paketi oyunu satın almadan alamazsınız zaten.
Hocam şimdi alacağım da param boşa gitsin istemiyorum kesin değil mi yani mazur görün ama

Gördüm ama benzeri bir konuda da paket yazıyordu ama oyunun dahil olduğu bir paketti. Bu pakete oyun dahil midir onu merak ediyorum.

Yani aldigim zaman oynayabileceğim görevleri vs. teşekkür ederim.

Hocam şimdi alacağım da param boşa gitsin istemiyorum kesin değil mi yani mazur görün ama
Alın hocam. Paketi oyun sizde yoksa satın alamazsınız zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı