Stres ve baş ağrısı nasıl geçer?

Zaten yaptım hocam. Bilgisiyarda sadece isinma ve fan sesi fazla suan oda zaten vardi bilgisiyar 2019 dan kalma laptop yani zaten ucuza almistik

Hocam temiz format atmadim ondan endiseliyim aslinda ama sorun yoktur degilmi?
Tarama yaptıysanız virüs yoksa sorun yok. Format atmak daha garanti bir işlemdir.

Zaten yaptım hocam. Bilgisayarda sadece isinma ve fan sesi fazla şu an oda zaten vardi bilgisayar 2019'dan kalma laptop yani zaten ucuza almistik.

Hocam temiz format atmadim ondan endiseliyim aslinda ama sorun yoktur degil mi?

Artık bilemiyorum bulut indirme olarak mı sıfırladınız.

Artık bilemiyorum bulut indirme olarak mı sıfırladınız.
Usb ile format attim ama temiz formst degil herhalde windows dosyasinin oluşturulmasını 2019 olarak gosteriyor

Tarama yaptıysanız virüs yoksa sorun yok. Format atmak daha garanti bir işlemdir.
Korktuğum sey dalga gecmeyin ama belki stealeri atan unutmustur felan

@hezuce hocam biliyorsaniz soylermisiniz cok stres oluyurum bu donemlerde gecen o kadar stres ve paranoyak oldumki bilgisiyardan fan sesi geliyor sanip bilgisiyara kulahimi koymustum

Dalga geçmiyorum hocam. İnsanlar korkabilir bir şeylerden.
Hocam son yazdigim seyede bakarmisiniz galiba biraz paranoya bagladim

@hezuce hocam biliyorsaniz soylermisiniz cok stres oluyurum bu donemlerde gecen o kadar stres ve paranoyak oldumki bilgisiyardan fan sesi geliyor sanip bilgisiyara kulahimi koymustum

Hocam son yazdigim seyede bakarmisiniz galiba biraz paranoya bagladim
Hocam o sıcaklıktan dolayıdır. Virüs ile alakası yoktur.

Hocam o sıcaklıktan dolayıdır. Virüs ile alakası yoktur.
Hocam artik virusu gectim her seyde boyle oluyur ve her boyle olay oldugunda ozguvenimi kaybediyorum ufacik seyden bile stres oluyurum mesela geçen su sisemi unuttum diye strese girdim veya arkadasima yanlis hediye aldim diye strese girdim ve her strese girdigimde ellerim cok titriyor

Eskiden bilgisayarıma RAT bulaşmıştı o günden beri gizlilliğimden şüphe duyardım ama yeni yeni atlatıyorum çok da önemsemiyorum travma bu benim için sizin de eskiden yaşadığınız bir olay var ise buna benzer emin olun sizde travma olmuştur ve bu yüzden stres olursunuz.

Geri
Yukarı