Stüdyo için 32 Ohm Kulaklık Önerisi

caesar90

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar. 40 ohm kulaklık çıkışı olan bir kulaklığım var. 32 veya 40 ohm özelliğinde bir stüdyo kulaklığı almak istiyorum. Beyerdynamic, Audio Technica, AKG gibi markalar önceliğim. Fiyat sanırım 2000 TL. İyi forumlar.

Merhabalar. 40 ohm kulaklık çıkışı olan bir kulaklığım var. 32 veya 40 ohm özelliğinde bir stüdyo kulaklığı almak istiyorum. Beyerdynamic, Audio Technica, AKG gibi markalar önceliğim. Fiyat sanırım 2000 TL. İyi forumlar.
Markaları belirtmişsiniz, bütçenizi de yazmışsınız. Hangi güce ihtiyacınız olduğunu da belirtmişsiniz.
Sanırım bilgisayarınız Google a girmiyor. Teknik kısımda bir konu açarsanız arkadaşlar yardımcı olup sorununuzu çözebilirler.

Markaları belirtmişsiniz, bütçenizi de yazmışsınız. Hangi güce ihtiyacınız olduğunu da belirtmişsiniz.
Sanırım bilgisayarınız Google a girmiyor. Teknik kısımda bir konu açarsanız arkadaşlar yardımcı olup sorununuzu çözebilirler.
Bulunduğum şehirde yazdığım ve muadili ürünleri denemem için bir mağaza mevcut değil. Kulaklığın sesini "Google" üzerinden duyamayacağım, kullanımını, konforunu deneyimleyemeyeceğim için forumda sordum. Deneyimi olan arkadaşlar varsa eğer bilgilerini paylaşırlar belki diye. Müzikle uğraşan bir hobidaşımın, meslektaşımın böyle bir yorum yapmasını saçma buldum bilginize. Destek olabileceğiniz bir konu değilse köstek olmayın. İyi forumlar.

kullanımını, konforunu deneyimleyemeyeceğim için forumda sordum. Deneyimi olan arkadaşlar varsa eğer bilgilerini paylaşırlar belki diye.
İlk yazdığınız mesaj içinde meseleyi bu şekilde belirtmediğiniz / konu bu şekilde anlaşılmıyor olduğundan; yanıtın aşağıdaki şekilde gelmesi süpriz olmamış.
Sizinle deneyimlerini paylaşmışlar mı?

Bu forumun, bu alanda teknik yorum kapasitesi zayıf olsa da, niyetinizi belirtmenizi, bu sayede belki bir iki doğru hedefte mesaj almanızı sağlamış, köstek değil; destek olmuşum.
Bir şey değil...

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı