Şu an bilgisayar alınır mı?

Öncelikle merhaba arkadaşlar. Ben bayramda PC toplamayı düşünüyorum. Ama şu an elimde bir laptop var ve 2200 TL'ye alıcısı var. (Laptop Casper F600=i5 7200U GTX 940MX 8 GB RAM kasası kırık). Şu an sizce satıp şu an mı PC alayım? Yoksa satmayıp ta bayramı mı beklemeliyim? Oyunları kastığım için laptop giderse benim için sıkıntı olur. Şu an çok kararsızım. Ne yapabilirim sizce? Laptop sizce iyi fiyata mı gidiyor gidiyorsa şimdi mi satayım yoksa dediğim gibi satmayıp bekleyeyim mi eğer beklersem laptopu sonradan satarsam 2. el fiyatı düşer mi? Cevaplarınız için sağ olun.

Ne kadar erken alırsanız o kadar iyidir.

Öncelikle merhaba arkadaşlar. Ben bayramda PC toplamayı düşünüyorum. Ama şu an elimde bir laptop var ve 2200 TL'ye alıcısı var. (Laptop Casper F600=i5 7200U GTX 940MX 8 GB RAM kasası kırık). Şu an sizce satıp şu an mı PC alayım? Yoksa satmayıp ta bayramı mı beklemeliyim? Oyunları kastığım için laptop giderse benim için sıkıntı olur. Şu an çok kararsızım. Ne yapabilirim sizce? Laptop sizce iyi fiyata mı gidiyor gidiyorsa şimdi mi satayım yoksa dediğim gibi satmayıp bekleyeyim mi eğer beklersem laptopu sonradan satarsam 2. el fiyatı düşer mi? Cevaplarınız için sağ olun.
Laptop gayet iyi fiyata gidiyor. Satmanız sizin için iyi olacaktır.Ayrıca alabiliyorsanız PC hemen almanızı öneririm. Çünkü fiyatlar durdurak bilmeden git gide artıyor.

iyi fiyata satıyorsunuz laptop'u, indirim,fırsat kovalayarak sattığınız laptop'un üzerine biraz daha para koyduğunuz takdir'de güzel sistem toplayabilirsin.

Bence şu an için laptop iyi bir fiyattan gidiyor. Sonradan bu fiyata alıcı çıkar mı bilemem. Değerini bulan ürünü satacaksın. 🙂 Toplam bütçen ne kadar olacak peki?
Toplam bütçem 5 6 k monitör dahil
Sonun yukarıda ki gibi olabilir. Topluyorsan derhal hemen toplamalısın, şimdi. Yarın değil tam da bugün.

Dolar 3 - 5 kuruş düştü diye dolar düşecek diyenler var, dolar düşmez, düşse bile biz farkını anlayamayız yine fiyatlar pahalı olacak bundan emin olsunlar.
Ama yani geçen yıla kadar baya bı arttı geçen yıl 2060 li sistem 5k falandı. Şimdi bakınca insanın alası gelmiyor. Ve 4. Nesil işlemciler geliyormuş. Benim butcem de 5 6 k sizce 4. Nesil için yeter mi ? (Monitör dahil)

Son düzenleme:
Hocam alınır. Yok sonra alırım yok fiyatlar ucuz olsun yok dolar düşsün bunlar yalan dolan geçin bunları. :D

Eğer böyle "şu zaman alayım biraz daha beklerim ne olacak?" gibi düşünürseniz çok uzun sürer o sistemi almak. Şimdiden alın ki rahat olun bence.

Toplam bütçem 5 6 k monitör dahil

Ama yani geçen yıla kadar baya bı arttı geçen yıl 2060 li sistem 5k falandı. Şimdi bakınca insanın alası gelmiyor. Ve 4. Nesil işlemciler geliyormuş. Benim butcem de 5 6 k sizce 4. Nesil için yeter mi ? (Monitör dahil)
Muhtemelen 4. nesiller için yetmez, fiyatlarını bilmiyorum.

Geri
Yukarı