Şu an ne dinliyorsun?

@updatee Ha tamam en koyu dinleyici sensin, eyvallah. Poser şarkılarından birini göstermeseydiniz etkili olurdu belki.

@updatee Ha tamam en koyu dinleyici sensin, eyvallah. Poser şarkılarından birini göstermeseydiniz etkili olurdu belki.
Geldi bizim her şeyin altında bişey arayıcılar dostum arkadaşlar daha demin dinlediğim şarkıyı beğenmedi diye şakasına etiketledim olaya dahil bile değilsin nedir bu karın ağrısı?

Ya siz?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geldi bizim her şeyin altında bi' şey arayıcılar dostum arkadaşlar daha demin dinlediğim şarkıyı beğenmedi diye şakasına etiketledim olaya dahil bile değilsin nedir bu karın ağrısı?
Yorum yapmak da karın ağrısı olmuş artık. Hakaret dahi etmedik, bu kadar basit bir şeyde bile bu kadar tepki veriyorsanız vay halinize.

Yorum yapmak da karın ağrısı olmuş artık. Hakaret dahi etmedik, bu kadar basit bir şeyde bile bu kadar tepki veriyorsanız vay halinize.
Normal hayatta gergin bi insanım hocam bir şeye gerildiğimden o anki yorumunuzu tam idrak etemedim alındıysanız kusura bakmayın ama koyu dinlerim 2 tarafıda :)

Normal hayatta gergin bi insanım hocam bir şeye gerildiğimden o anki yorumunuzu tam idrak etemedim alındıysanız kusura bakmayın ama koyu dinlerim 2 tarafıda :)
Problem yok, hayat şartları zor tabii. Anlayışlı olmak lazım :D

Yeni konular

Geri
Yukarı