Şu an ne dinliyorsun?

Yapma...

Life is Strange ve Before the Storm' un tüm yükünü taşıyan bir şarkı bu. O sahneye vardığımda gözümden bir yaş gelmişti.
O adama o kadar çok bağlandım ki cidden ağladığımı hatırlarım. Özellikle Joyce'un kapıdan o girişi...

İnanılmaz bir sahneydi, tüylerim diken diken oldu...

O adama o kadar çok bağlandım ki cidden ağladığımı hatırlarım. Özellikle Joyce'un kapıdan o girişi...

İnanılmaz bir sahneydi, tüylerim diken diken oldu...
Tüm serinin en ağır sahnesidir bana göre. Tüm oyunu duygusal roller coaster ile bitirdikten sonra Farewell' deki o son sahne bana fazla gelmişti. Kapı açılınca Max' in suratındaki ifadeden anlamıştım durumu, ciddi ciddi ağlamıştım o sahnede. Ne oyunmuş be.

Uzun zaman oldu tabii, şimdi seriden en sevdiğim şarkılardan birini dinlettiriyorsun bana. İlk çalmaya başladığı sahneden bayılmıştım şarkıya, tam Max'lik. :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uzun zaman oldu tabii, şimdi seriden en sevdiğim şarkılardan birini dinlettiriyorsun bana. İlk çalmaya başladığı sahneden bayılmıştım şarkıya, tam Max'lik. :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Jose'nin birkaç şarkısı daha var beğendiğim, belki sen de beğenirsin. En iyisi şüphe götürmez bir şekilde Crosses tabii ki :)

@Finisterre ilk şarkı %100 Jose Gonzalez. Nakarat kısımları dışında biraz da Black Flies havası var sanki. :)

İkincisi biraz... garip, yeni bir şeyler deniyormuş gibi geldi. Argo yakışmıyor sanki adama.

Üçüncüsü ise gerçekten keyifli. Klibi de ilginç, şarkı sözlerini ekilen bir ekin gibi göstermiş sanırım, sanki bir kâğıda bir şeyler yazmış gibi görünüyor klipte, hoşuma gitti. :)

Jose'nin birkaç şarkısı daha var beğendiğim, belki sen de beğenirsin. En iyisi şüphe götürmez bir şekilde Crosses tabii ki :)

Daughter'ı da unutmayalım. 🙂

@Finisterre ilk şarkı %100 Jose Gonzalez. Nakarat kısımları dışında biraz da Black Flies havası var sanki. :)

İkincisi biraz... garip, yeni bir şeyler deniyormuş gibi geldi. Argo yakışmıyor sanki adama.

Üçüncüsü ise gerçekten keyifli. Klibi de ilginç, şarkı sözlerini ekilen bir ekin gibi göstermiş sanırım, sanki bir kâğıda bir şeyler yazmış gibi görünüyor klipte, hoşuma gitti. :)
Bu şarkılar çok eski aslında, YouTube kanalında yeniden canlandırmış. 15-20 senelik olanlar bile var...

Hâlâ keyifle dinliyorum...

İkincisinin melodisi kulağıma hoş geldiği için paylaştım, yoksa bayıldığım bir şarkı değil. Yine de Jose yani :)
Daughter'ı da unutmayalım. 🙂

Daughter unutulur mu yahu, Sosyal'de paylaşmadığım şarkısı kalmadı. Elena'nın da kendine has bir sesi var, çok iyi...

Değeri bilinmemesi çok üzücü.

@Finisterre @Chloe Price bir şeyi senin bir parçanmış gibi sevmek harika bir duygu. İster oyun karakteri olsun, ister bir dizi karakteri... hem kişi için bir uğraş oluyor hem de bir zevk.

Konu çok dağılmasın diye bunu buraya bırakıyorum, en mükemmel Avatar müziklerinden biridir. İki kardeşin ölümüne kavgasını ve aralarındaki bozulan kardeş ilişkisini dramatik bir şekilde anlatıyor. :)

Merak eden olursa diye bu müziğin geçtiği sahneyle ilgili bir yorumu bırakıyorum.

"This is why this show was so smart. Any other show would have presented this as the heroic sibling finally taking down his evil sibling and restoring honor to his nation. But this show knew what was really going on. And what was really going on was a brutal fight to the death between two teenaged siblings. One that had been abused all his life and one who had never been loved all her life. Theres nothing heroic about this. This is just messed up and sad and the music reflect this."

Geri
Yukarı