Şu an ne dinliyorsun?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Melodisine aşina olduğunuzu düşünüyorum. Zamanında araba radyosunda çalan şarkılardan biriydi.

Melodisine aşina olduğunuzu düşünüyorum. Zamanında araba radyosunda çalan şarkılardan biriydi.
Müzik zevklerimizin zerre alakası yok söyleyeyim :D 1 tane bile çıkmadı.
Şu an bunu dinliyorum:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Müzik zevklerimizin zerre alakası yok söyleyeyim :D 1 tane bile çıkmadı.
Şu an bunu dinliyorum:
Zamanında arabada dinlediğim şarkılar bunlar sadece. Bunlar haricinde çok fazla türkçe fazla dinlemiyorum.
Linkin Park, Sia, Imagine Dragons gibilerini seviyorum daha çok.
Zaten, bundan sonra nadiren türkçe atarım.

@Ulunay reis bu arada benim ne dinlediğimi görüyorsan beni kopyala yapıştır ile uğraştırma :)
Üşengeç adamım ben. :)

Zamanında arabada dinlediğim şarkılar bunlar sadece. Bunlar haricinde çok fazla türkçe fazla dinlemiyorum.
Linkin Park, Sia, Imagine Dragons gibilerini seviyorum daha çok.
Zaten, bundan sonra nadiren türkçe atarım.
Ben de genellikle yabancı dinliyorum ama buraya nedense Türkçe atmak istiyorum yabancı atacaksam da herkesin bildiği şarkıları atmayı tercih ediyorum. Mesela:

Yeni konular

Geri
Yukarı