Şu an PC alınır mı?

Şubat'ın son haftası 1600 AF'yi 570 liraya almıştım. Bugün olmuş 850 lira. Bence yavaş yavaş uyguna denk geldikçe kap. Yarının ne olacağını kimse bilemez.
işte o zaman alma durumumuz olsa kralını alırdım ama şimdiye nasipmis(sence alayımmı )
Ben 5 aydır alacağım bir türlü nasip olmadı en sonunda karar verdim önümüzdeki birkaç ay iyice araştırma yapıp black friday indirimlerinde dalıcam piyasaya ne var ne yoksa alıcam 😁 (A L A M A D I )
alamadı derken geçen yıldan mı bahsediyon yoksa suanı mı bahsediyorsun :d

Bütçeniz varsa, kafaya koymuşsanız alın derim. En azından bazı kritik parçalar şimdiden kenara koyulabilir. Ancak fiyatların mucizevi bir şekilde eski haline inmesini hiç mi hiç beklemeyin. Yarın, bir gün asgari ücrete artış gelir ve mevcut zamlarla harmanlanmış fiyatlar normal karşılanacak bir seviyede yerini alır.

Dostum şu an alsam 100TL daha az verecekmişim.
Dostum şu an alsam 100TL daha az verecekmişim.

Ama şu an çoğu parça indirimde benim aldığımda anakart ve RAM'i normal fiyatıyla almıştım.
Bencede alın geçen sene maalesef benim de alacak durumum olsaydı da o zaman alsaydım şu an oldu ve direk aldım hiç beklemedim sizinde beklemenizi tavsiye etmem fiyatın uçmayacağı ne malum.

En azından kendi sistemim üzerinden değerlendirir isem ve doları da hesaba katarsam, piyasa beklenilenden daha iyi devam etmiş diyebilirim. Bu bağlamda sistem şuan alınabilir. Hatta alınmalıdır.

En azından kendi sistemim üzerinden değerlendirir isem ve doları da hesaba katarsam, piyasa beklenilenden daha iyi devam etmiş diyebilirim. Bu bağlamda sistem şuan alınabilir. Hatta alınmalıdır.
nasıl yani biraz daha anlatırmısın (kendi pc nin fiyatını ne zmn aldıgını fln )

Geri
Yukarı