Şu an PS4 almak mantıklı mı?

PS4 hala çok güzel. Ancak pahalı bir konsol. Ucuza denk gelirse alınabilir.

Benim için fiyat sıkıntı değil. Allaha şükür ailemin geliri de güzel. Ben bu 6,7 yıl boyunca kaçırdığım oyunlar için almak istiyorum. Ve bana uygun geliyor. Mesaj yazan herkese çok teşekkürler.

O zaman Series S al. Eski nesil konsola para dökme derim. Özel oyunlar iyi güzel de Series S'in önünde 10 yıl var.

Benim güzel mi güzel bir PC im var, ve Xbox da oynayabildiğim her şeyi orada da oynayabiliyorum. Benim amacım özel oyunlar.
Ben tam olarak performansları bilmiyorum ama daha fazla biriktirip Pro 1 TB öneririm.

Monitörüm 4K değil :)

Ve depolama da çok işime yaramayacak. Çünkü direk CD alıp takas etmeyi düşünüyorum.

Son düzenleme:
Benim güzel mi güzel bir PC im var, ve Xbox da oynayabildiğim her şeyi orada da oynayabiliyorum. Benim amacım özel oyunlar.

Monitörüm 4K değil :)

Ve depolama da çok işime yaramayacak. Çünkü direk CD alıp takas etmeyi düşünüyorum.

Çoğu özel oyun mükemmel ötesi alınır bence ama mesela God of War'ı oynayacağını varsayıyorum yeni çıkacak olan ragnarök PS4'e çıkmaz diye tahmin ediyorum yani çok beğenip oynadiğin serilerin yeni oyunu çıktığında PS4 aldığına pişman olabilirsin.

Geri
Yukarı