Şu an PS4 alınır mı?

keremdinho

Hectopat
Daha fazla  
Bu tarihlerde PS4 4 alsam 3 4 yıl kullanabilir miyim? Yani 3 4 yıl güncel kalır mı yoksa PS 5 çıkar ve güncelliğini yitirir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu tarihlerde PS4 4 alsam 3 4 yıl kullanabilir miyim? Yani 3 4 yıl güncel kalır mı yoksa PS 5 çıkar ve güncelliğini yitirir mi?
Kalır, Ayrıca sen PS4'de ki oyunları hiç oynamadıysan güncel kalıp kalmaması fazla umrunda olmamalı o oyunları bitirmen 4 yıl sürer. Sadece beni Dark souls ile Witcher 1 yıl oyaladı Skyrim ile Fallout4'dü hiç saymıyorum. Geçen yıl E3'de yığınla oyun duyuruldu GOW 4, Detroit Become Human, Death stranding, Last of us 2, Days gone... Ayrıca Need for Speed, Crew 2, Spiderman, Call of Duty, Fifa 18, Pes 18, Farcry5 daha onlarca oyun yolda gelecek, bu yılda baya oyun duyurulur. Seneye de gelir, şuan bi firma oyun geliştirmeye kalksa PS4 Xbox1'a tasarlar çünkü piyasada şuan bunlar var. Anlayacağın çok rahat PS4 4-5 yıl götürür.

2ay önce PS4 Aldım. 3-4 gün oynadım sıkıldım. zararına sattım.Bilgisayar oyunlarına alışmışsan ve ondan zevk alıyorsan Ps4 alma kesinlikle eğelenceli olmuyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı