Şu ana kadar aldığınız en kırıcı mesaj

Öncelerden kilolu bir bireydim. Yakın bir arkadaşımın kız arkadaşı ile randevusu vardı. Bende mesaj yoluyla ona "kardeş bende geleyim" dedim.

Bana "olmaz kanka sen kilolusun kızla tanıştırmaktan utanıyorum seni" dedi.

Ciddi anlamda kırıldığım bir mesajdı. Aradan yıllar geçti gram unutmadım o mesajı.

Öncelerden kilolu bir bireydim. Yakın bir arkadaşımın kız arkadaşı ile randevusu vardı. Bende mesaj yoluyla ona "kardeş bende geleyim" dedim.

Bana "olmaz kanka sen kilolusun kızla tanıştırmaktan utanıyorum seni" dedi.

Ciddi anlamda kırıldığım bir mesajdı. Aradan yıllar geçti gram unutmadım o mesajı.
Karaktersizlik.

Vodafone dan şöyle bir şey gelmişti.
vodafone-yuksek-fatura-sorunu.jpg

(Temsili)

1597059444376.png

1597059704168.png

1597059724361.jpeg

1597060917023.jpeg

1597061163003.jpeg

1597062520003.jpeg

1597062673487.jpeg

Screenshot_2020-08-10 Gülücük atarak karşıdaki kişiyle dalga geçen üyeler - Technopat Sosyal -...png

Screenshot_2020-08-10 Şu an ne dinliyorsun - Technopat Sosyal(1).png

Ekran Alıggggggggggntısı.JPG

Yardım isteyen birine yardımda bulunan birine "ona bakma sen demeler", hatasında yapığı ısrara tepki gelince onun ifade atması bunu değiştirmez demeler, fanboy geldi deyip dalga geçmeler, bir kere bile görüşmediği biriyle "aferin" diye üslup kullananlar, durduk yere okuyup gördüğü tüm mesajlarıma kızgın atmalar, iyi niyetli mesajıma durduk yere kızgın atanlar, hem kullanıcı adımı aba altından alaya alıp hem de hakaret etmeler, küçük düşürecek sorular hazırlayıp konu ile alakasız bir blog girdisine yazmalar, moderasyon tarafından mesaj silinince de rasgele bir mesaja kızgın atmalar. Bu kadarla kalsa yine iyi. Daha neler neler... Bunlar sadece 5 dakika içinde arşivden bulabildiklerim. Moderatörler tarafından silinenler var, henüz görmediklerim var, arşivden henüz bulmadıklarım var. Bazısını raporladığım halde ceza aldıklarını sanmıyorum. Alsalar bu kadar cesaret edemezlerdi, mesajları da silinirdi.

Technopat içerisinde "Size iyi fanboyluklar" gibi bir mesajdı. Technopat dışında...
Yanlış hatırlamıyorsam buraya üye olmadan çok öncesi birisi sizin mesajınızı alıntılayıp "sen buraya moderatör olmak için mesaj yazıyorsun, moderatör özentisi seni" gibi saçma sapan uygunsuz üsluplu bir mesaj atmıştı. O mesajı atan kişi "Yiğithan Karabel" isimli bir üyeye atmıştı yanlış hatırlamıyorsam. Ama üzerinden zaman geçti, belki yanlış hatırlamış da olabilirim.
Bu arada bana Technopat'taki bazı üyeler dışında hiç bu kadar sataşan olmamıştı. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı