Su balonu olmadan su balonu nasıl yapılır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Büyük hacimli oldukları için poşet ve buzdolabı poşetlerinden endişeleniyordum fırlatırken elimde patlar diye ama yine de cephaneliğe 2 adet buzdolabı poşeti ekliyorum, sağol.
Küçük buzdolabı poşeti alabilirsiniz. Şu an marketler açıksa 5 liradan fazla tutmaz. Elinizde patlamaz. Kendim şu savaşlarında çok attım.

Aylardır evimin önünde bağırıp çağıran çocuklarla başım dertte, apartman olarak defalarca uyarmamıza rağmen bizim apartmanın önünü milli toplanma alanı ilan etmişler. Yan mahallelerden bile çocuklar geliyor. Uzun lafın kısası, yarın bir bombardıman yapmayı planlıyorum. Hazırlığı geceden yapacağım. Ama balonum yok. Fikriniz var mı? Suyu neye doldurabilirim fırlatmak için?
Hocam evden polis sireni çalın yemin ederim annesi oradan maskeni tak diye bağıracak yada buldukları bir binaya saklanacaklar olmazsa gelin yazın hocam.
Bizde böyle yazık ya durum üzücü bence ama bende yarın deneyeceğim eğer kaçan olmazsa yazarım hocam.

Güncel:
Konu açıldıktan 1 gün sonra şaka gibi gelmediler. 2. Gün ise geldiler ve günlük aktiviteleri olan etrafı yıkma etkinliğine başladılar. 3 Adet su dolu eldiven fırlattım, gittiler ve 10 dakikaya yine geldiler. Futbol maçına başlarken toplanıp ellerini ortaya koydular. Sosyal mesafeyi gözetmemelerinden dolayı kafalarına bir poşet su yediler. Hepsi sırılsıklam oldu ve şu an yoklar.

Güncel:
Konu açıldıktan 1 gün sonra şaka gibi gelmediler. 2. Gün ise geldiler ve günlük aktiviteleri olan etrafı yıkma etkinliğine başladılar. 3 Adet su dolu eldiven fırlattım, gittiler ve 10 dakikaya yine geldiler. Futbol maçına başlarken toplanıp ellerini ortaya koydular. Sosyal mesafeyi gözetmemelerinden dolayı kafalarına bir poşet su yediler. Hepsi sırılsıklam oldu ve şu an yoklar.
Hocam hortum ile katliam yapın, bir daha gelmezler eminim. 2 sene önce arada bir sokağa çıkardım, arkadaşlar ile yaşlı ama çok sinirli bir teyzenin evinin önünde toplanıyorduk. İnsafsız kadın kova ile sıcak su dökmüştü üzerimize, şanslıydık ki hiçbirimizin üstüne gelmedi, öyle 2-3 damla sıçradı üstümüze.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı