Su balonu olmadan su balonu nasıl yapılır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam hortum ile katliam yapın, bir daha gelmezler eminim. 2 sene önce arada bir sokağa çıkardım, arkadaşlar ile yaşlı ama çok sinirli bir teyzenin evinin önünde toplanıyorduk. İnsafsız kadın kova ile sıcak su dökmüştü üzerimize, şanslıydık ki hiçbirimizin üstüne gelmedi, öyle 2-3 damla sıçradı üstümüze.
Bir daha gelirlerse zaten hiç acımam. Toplu katliam. Büyük bir tencereye su koyup kafalarından aşağı. Bummm

Edit: Kulağıma sesler geliyor, ben mevzi alayım en iyisi.

Bir daha gelirlerse zaten hiç acımam. Toplu katliam. Büyük bir tencereye su koyup kafalarından aşağı. Bummm
5-10 kiloluk kazanlardan varsa, içine su doldurun, ardından 2-3 paket buz dökün, buzlar eriyince dökün. Bir daha dışarı çıkmaya cesaret edemezler :D.

Yarını bekle su balonu al. Gizli yap bence her an bir tehlike gelebileceği için oraya toplanmaktan vazgeçerler. Senin hortumla yaptığını görürseler inatlaşma olabilir. Su yerine içine kötü kokulu veya yağ gibi şeyler ekleyerek daha çok hoş olmayan cümleler duyabilirsin. Normal balon kullanmayın. Çok fazla ağır olacağı için istenmeyen sonuçlar yaşatabilir.

Büyük hacimli oldukları için poşet ve buzdolabı poşetlerinden endişeleniyordum fırlatırken elimde patlar diye ama yine de cephaneliğe 2 adet buzdolabı poşeti ekliyorum, sağol.
Buzdolabı poşeti riskli patlamadığı taktirde normal balon gibi kötü sonuçları olabilir. Çocukların küfür etmesinden bahsetmiyorum.

Son düzenleme:
Arkadaşlar 3 Numaralı bombardıman başarıyla sonuçlandı, alt komşumun attığını sanıyorlar. Büyük boy bim poşedini hızlıca atıp saklandım. Hepsi ıslak şuan. Alt komşumun çocuğuna küfürler duyuyorum ona saldırırlarsa üstlenirim herhalde. Ben 17, çocuklar 8-9 yaşında.
Bu arada bundan sonraki bombardımanlarım sinir bozucu olacak, minik balonlara karabiberli su falan doldurucam. Buraya yazarım.

Ha bir de söylemeyi unuttum, sanırım forumdan biri çocuklara saldırdığım için beddua etti. 1. Poşet hazırlama esnasında elimde patladı.

Aslında yasal olarak bi' hak talep edemezsiniz. Uzun lafın kısası çocuklar yasal olarak hiçbir suç işlememiş oluyor. 😄

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı