Su canlı mıdır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Son düzenleyen: Moderatör:
Su canlıdır. Cansız bir varlık canlı varlığa, nasıl can verebilir. Meta Fizik işte burda devreye giriyor. Su istediği için canlı olmadı. Allah can verdi suya. Örnek: Okunmuş su dediğimiz olay, şimdi basit gelebilir ama öyle değil. Japon araştırmacı Dr.Masaru Emoto bunu ispatladı. Bu kaynaktan okuyabilirsiniz. OKUNMUŞ SUYUN ETKİSİNİ BİLİM DE KANITLADI - Gazete32 - Isparta Haberleri - ısparta haber - Gazete32 – Isparta Haberleri – ısparta haber
Alalım arkadaşı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Su canlıdır. Cansız bir varlık canlı varlığa, nasıl can verebilir. Meta Fizik işte burda devreye giriyor. Su istediği için canlı olmadı. Allah can verdi suya. Örnek: Okunmuş su dediğimiz olay, şimdi basit gelebilir ama öyle değil. Japon araştırmacı Dr.Masaru Emoto bunu ispatladı. Bu kaynaktan okuyabilirsiniz.
OKUNMUŞ SUYUN ETKİSİNİ BİLİM DE KANITLADI - Gazete32 - Isparta Haberleri - ısparta haber - Gazete32 – Isparta Haberleri – ısparta haber

Aman tanrım didim.

Bu soruya noktayı koyalım. Canlılık faailiyetlerine uyuyorsa canlıdır. uymuyorsa cansızdır. :D
  • Büyüme ve gelişme
  • Beslenme
  • hareket etme
  • Solunum
  • Boşaltım
  • Uyartı alabilme ve tepki verebilme
  • Üreme.Büyüme ve gelişme
  • Beslenme
  • hareket etme
  • Solunum
  • Boşaltım
  • Uyartı alabilme ve tepki verebilme
  • Üreme
Sonuç cansız olabilir. :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Quantum fiziği üzerine bir belgesel ufak bir bölüm.

Masaru Emoto tam bir şarlatandır. Bizim ülkemizde bu tip adamlardan çok var. "Tıbba ne gerek var herşeyin ilacı otlarda" diyen utanmazlar TVlere çıkıp ilaç pazarlıyorlar. Böyleleri Japonlardan da çıkabiliyor.

Suyun Gizli Mesajı | Yalansavar

Son düzenleme:
Bana saçma geliyor. Ama tabi ki olabilir.

Canlı olabilir mesela diğer maddelerden farklı olarak su, donduğu zaman yoğunluğu azalıyor ki bu çok az neredeyse tek denilecek kadar az bir olay. Kimya dersine giren her arkadaş şu şekli görmüştür bu şekle görede katının daha yoğun olması gerek ;
kati-sivi-gaz-molekulleri.jpg

Farkıl bir bakış açısı :D.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı