Dünya gibi canlıların yaşadığı bir gezegen var mıdır?

Flat0rns

Centipat
Yer
Düzce
Merhaba, iyi Sosyaller. Benim teorim evrende Dünya gibi gezegenler olduğu ve bu gezegenlerde yaşayan canlıların olduğu. Sizce bu olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben şu mikroskop videolarını izledikten sonra bizim de başkasına göre o mikroskop görüntülerindeki gibi bir canlı olduğumuzu düşünmeye başlamıştım.

Benim teorim evrende dünya gibi gezegenler olduğu ve bu gezegenlerde yaşayan canlıların olduğu.

Senin teorin değil ama neyse. :D

Fikrimi sorarsan olabilir mi olabilir ama çok kafa yormuyorum bu işlere somut bir delil olmadan uğraşmak boş geliyor.

Bana karanlık orman hipotezi mantıklı geliyor bilmiyorsan oku derim.

Merhaba, iyi Sosyaller. Benim teorim evrende Dünya gibi gezegenler olduğu ve bu gezegenlerde yaşayan canlıların olduğu. Sizce bu olabilir mi?
İlla birileri vardır. Zeki veya asalak olması önemli değil. İlla bir canlı vardır. Benim görüşüm ise bu kadar büyük, insanlara göre sonsuz bir evrende binlerce farklı akıllı yasam olduğu. İnsanoğlu kendini hep özel zannediyor. Milyarlarca gezegen, sistem var. Tek akıllı canlı biz olmamız sacmalik olur bana kalırsa.

İlla birileri vardır. Zeki veya asalak olması önemli değil. İlla bir canlı vardır. Benim görüşüm ise bu kadar büyük, insanlara göre sonsuz bir evrende binlerce farklı akıllı yasam olduğu. İnsanoğlu kendini hep özel zannediyor. Milyarlarca gezegen, sistem var. Tek akıllı canlı biz olmamız sacmalik olur bana kalırsa.

Hem bu simülasyona aykırı bir şey.

Geri
Yukarı