Şu sıralar canınızı en çok sıkan konu nedir?

O kadar kişi ile bakışma ve etkileşimde olmama rağmen yol almamak :D
Mini minnacıktı bu
Darlayan ise LGS, malum kişiler, Türkiye ekonomisi, Gelecek kaygısı

22 gün özürsüz devamsızlığım var ve sınıfı geçecek miyim? yoksa geçemeyecek miyim? diye sürekli düşünüyorum ve bu canımı sıkıyor stres yapıyorum. Ayrıca ilk ve ortaokulu zar zor bitirdim. Serseri birisi değilimdir ancak okuldan nefret ediyorum. İleride lise okumak istemiyorum, açıktan okumak istiyorum. Ancak bu sefer de düzgün lise okumayıp da ne yapacağım? diye düşünüyorum.(8.sınıfım) Allah ben dahil herkesin gönlüne göre verir inşallah.
30 gün değilse toplamı sıkıntı yok.(Özürlü özürsüz toplamı yani)

Kızlar benle hiç konuşmuyor. Muhabbet etmek istesem 1 cümle söyleyip bırakıyorlar. Nedenini bilmiyorum. Ne yanlış yaptım acaba?
Her kız aynı olmaz ve her kıza da aynı yaklaşılmaz. Bazı kızlarla kafan uyuşmaz muhabbetin sarmaz. Bazı şeyler de zaman alır ama bir kızla konuşmak istediğinde sohbeti uzun tutma, geceleri ise iyi geceler demek yerine sabah ''uyuyakalmışım ya'' diyerek sohbeti devam ettir. 2 3 gün sonra yazmayı bırak ve bir süre sonra karşındaki kişinin aklında ''yazıyordu acaba ne oldu da sohbeti kesti'' diyerek şüphe uyanacak. Ya yazar ya da yazmaz o ona kalmış ama diğer erkekler tarafından sürekli el üstünde tutulup egosu tatmin edilen kızlar için bir travma bırakıyor bu durum ve seni değerli kılıyor. Deneyebilirsin.

Geri
Yukarı