Şu zamanda mining yapılır mı?

odtümetu

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
-
Mining yapmayı düşünüyordum. Fakat artık çok karlı değil dediler. Sizce yapılır mı şu an?
Kartlar pahalı. Biliyorum. 6 ay sonra ne olabilir? RX 580'li sistem toplayacağım hem oyun için hem de mining için. Bir değişim olabilir mi? Biliyorum. 6 ay için erken biraz kartların durumu belli değil. Sadece mining hakkındaki görüşlerinizi merak ediyorum. Daha doğrusu tahminlerinizi.
Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mining yapmayı düşünüyordum. Fakat artık çok karlı değil dediler. Sizce yapılır mı şu an?
Kartlar pahalı. Biliyorum. 6 ay sonra ne olabilir? RX 580'li sistem toplayacağım hem oyun için hem de mining için. Bir değişim olabilir mi? Biliyorum. 6 ay için erken biraz kartların durumu belli değil. Sadece mining hakkındaki görüşlerinizi merak ediyorum. Daha doğrusu tahminlerinizi.
Teşekkürler.

Mining asıl şimdi yapılır hocam. Fakat kart alamayacaksanız Genesis Mining üzerinden yapın derim. Geri ödeme sorunu çözüldü.

%3'lük promosyon kodları için: Genesis Mining Promo (@mining_promo) | Twitter

Şu devirde tuvalete gidilmiyor, ne Mining'i?
Elinde kart varsa yaparsın, yoksa sağlam sayıda kart alman lazım ki kara geç. Kafanda fikir cebinde para varsa bekle Mining kartlarını, onlar daha iyi performans verecek gibiler, fiyatları da uygun olursa onlarla başlarsın işe.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı