Subaru BRZ alınır mı?

egedu2

Hectopat
Arkadaşlar Subaru brz alınır mı? Bu araçların mekanik sorunları vs. var mı? Yarın bir gün kaza olduğunda bu arabanın yedek parçaları vs. rahatça buluanbiliyor mu?

Yedek parça konusunda ne duydun bilmiyorum ama eminim tahmin ettiğinden de sıkıntılıdır çevremde iki farklı kişi bu arabalardan kullandı, hep aynı şeyi duyardım yedek parça orijinal parça neredeyse yok gibisinden. Ayrıca herhangi bir şekilde ürün alımı sorulan konulara bütçe eklenmesi gerektiği kaç kere söylendi hocam bir bütçe verin de alınmaz dediğimizde lafı ortaya atıp kaçmış olmayalım bir de başka öneri yapalım.

Yedek parça konusunda ne duydun bilmiyorum ama eminim tahmin ettiğinden de sıkıntılıdır çevremde iki farklı kişi bu arabalardan kullandı, hep aynı şeyi duyardım yedek parça orijinal parça neredeyse yok gibisinden. Ayrıca herhangi bir şekilde ürün alımı sorulan konulara bütçe eklenmesi gerektiği kaç kere söylendi hocam bir bütçe verin de alınmaz dediğimizde lafı ortaya atıp kaçmış olmayalım bir de başka öneri yapalım.

Başka ne öneri de bulunabilirsiniz. Japon pazarından olursa sevinirim.

Parça sorunu var mı bilmem ama S200X'i de bir araştırın derim, çok cafcaflı makine. Muhtemelen çok keyiflidir. (Hiç sürmedim.)

Toyota'nın parçaları birebir uyuyorsa o şekilde Toyota servisinden belki temin edilebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı