Subnautica alınır mı?

Peki oyunun kontrolleri Logitech 3D Extreme Pro gibi bir cihazla oynamaya müsait mi? No Man's Sky gibi bir hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum.

Şahsi fikrimce çok kötü bir oyun ama bana göre kötü olan sana göre iyi olabilir. eTail veya Voidu'da varsa ve indirimdeyse oradan alabilirsin.

Şahsi fikrimce çok kötü bir oyun ama bana göre kötü olan sana göre iyi olabilir. eTail veya Voidu'da varsa ve indirimdeyse oradan alabilirsin.
Korku oyunu olarak bakarsak çok iyi çoğu korku oyunundan iyi özellikle derinlik korkun varsa. Çoğu oyunda hiç korkmayan ben bu oyunda alışana kadar ter döktüm

Eskiden buna dair konular açılmış fakat fiyatlar arttı. Şu an yaz indirimleri ile birlikte 84 TL. The Long Dark, The Forest gibi gerçekçi hayatta kalma oyunları oynadım fakat bu tarz bir hayatta kalma oyunu oynamadım. Önerir misiniz bu fiyata?

Alınır sanat tasarımı mükemmel bir oyun.

Eskiden buna dair konular açılmış fakat fiyatlar arttı. Şu an yaz indirimleri ile birlikte 84 TL. The Long Dark, The Forest gibi gerçekçi hayatta kalma oyunları oynadım fakat bu tarz bir hayatta kalma oyunu oynamadım. Önerir misiniz bu fiyata?

YouTube'dan bir iki video izle, zaten heveslenir alırsın.

Geri
Yukarı