Çözüldü Subnautica'yı Steam otomatik yedekler mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
Meslek
kergit kargıcısı
Arkadaşlar Subnautica'yı orijinal Steam'den aldım iyi bir ilerlemem var. Yakında format atacağım bilgisayarıma sorum şu ben format atınca Subnautica Steam yedekler mi yoksa kayıp mı olur bunu merak ediyorum ya da olmazsa bu oyun kaydını yedekleme için bir yol var mıdır? Bilgili arkadaşlar beni bilgilendirirse sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Arkadaşlar Subnautica'yı orijinal Steam'den aldım iyi bir ilerlemem var. Yakında format atacağım bilgisayarıma sorum şu ben format atınca Subnautica Steam yedekler mi yoksa kayıp mı olur bunu merak ediyorum ya da olmazsa bu oyun kaydını yedekleme için bir yol var mıdır? Bilgili arkadaşlar beni bilgilendirirse sevinirim.
Kaydınız silinmez formattan sonra aynı kayıt devam edersiniz..
Kaydınız silinmez formattan sonra aynı kayıt devam edersiniz..

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı