Suçsuz olmama rağmen dava ile tehdit ediliyorum

Bir Valorant hesabı satacaktım adam wp üzerinden yazdı IBAN falan yazdım dekont attı ama para gelmedi. Hafta sonu gelmediğini savundu bende para gelince teslim ederim dedim adam beni dolandırıcı sandı T.C. Kimliğimi anne babanın T.C.'sini falan biliyor. Tehdit ediyor dava ile neler yapabilir korkuyorum?
knk korkma kanıtı yok ise hiçbişe yapamaz bide türkiyede oyun içi dolandırıcılığa karışmıyor adalet uğraşmak istemiyorlar

Bir Valorant hesabı satacaktım adam wp üzerinden yazdı IBAN falan yazdım dekont attı ama para gelmedi. Hafta sonu gelmediğini savundu bende para gelince teslim ederim dedim adam beni dolandırıcı sandı T.C. Kimliğimi anne babanın T.C.'sini falan biliyor. Tehdit ediyor dava ile neler yapabilir korkuyorum?

Sende onu tehdit et büyük ihtimal panel var elinde seni korkutuyor SS al sonra ona gönder engelle gitsin

Arkadaşlar +1 2173936312 adamın bana yazdığı numara bu fake numara yani yüksek ihtimal benim ona dava açma şansım yok o yüzden engelledim dahada bişey olmaz heralde

Kamile bak parayı atmamış attım die yutturup hesabı alacak hesap alım satışları yasak dava falan açamaz ama sen suç duyurusunda bulunabilirsin yurt dışı numarası kadar kolay bir şey yok korkma.

Engelle gitsin dava durumu olursa hesap dökümlerinden tespit edilir karşı dava açabilirsiniz. Ki öyle bir durum olmayacak hesabınızı aldıktan sonra size para filan göndermez.

İlk önce bankanızı arayın dekontu iletin ve bilgi alın bankadan. Yüksek ihtimalle karşı taraf dolandırıcı.

Geri
Yukarı