Tehdit ediliyorum

Tamam dostum saygını korudun sadeca parayal içerik alacaktın bunda bir suçun yok sana hakaret etti tehdit etti bilgilerini yasa dışı ele geçirdi :D kendisi suçlu durumda 15-16 yaşında veledin teki avantaj senin elinde.

Polis deyince çirkefleşip küfürler yağdırmış korktuğunu gösterir ve ne kadar acemi birisi olduğunu seni engellemiş :D korkuyor bu tarz insanlara korktuğunu belli edersen seni harcarlar.

Kanka tam tersi bence korksa kufur etmez agirdan alir mesela tehdit eder sikayet et bakalim annen baban ne diyecek bu duruma falan der.

Arkadaşlar "C2 me" adlı uygulama da bir kızla görüştüm ve sevgilim olmadığı için para karşılığında fotoğraf alacaktım. İsmimi ve soy ismimi sordu verdim ve adam saniyeler içerisinde kimlik bilgilerime ve ailemin resimlerine ulaştı. Ailem öğrenmeden nasıl çözerim bunu? Para istiyor bir de.
Hocam en fazla evinize yemek söyler veya ihbar basar fakat 1 gün sonra sıkılır salar. Onun dışında cesareti varsa ailenize gidebilir konu. Ailenize ulaşabilir.

Kanka tam tersi bence korksa kufur etmez agirdan alir mesela tehdit eder sikayet et bakalim annen baban ne diyecek bu duruma falan der.

Yani pek sanmıyorum Discord'da muhtemelen 14 yaşındaki asosyal çocuktan bilgleri alıp C2 de ucube taktikler kullancak kadar ezik birisi.

Geri
Yukarı