Süleyman Soylu: Kiraların birden yükselmesi ayrı bir istismar meselesidir

goldmanck

Kilopat
Yer
Gaziantep
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Windows 10 21 H1 İşletim Sistemi // İntel İ5 9400F İşlemci // 32 GB RAM // GTX 3060 Ekran Kartı // TUF Gaming VG27AQ1A G-SYNC Compatible Oyuncu Monitörü – 27 inç WQHD // Seagate Expansion STEA1000400 1TB 2.5 inç Usb 3.0 Taşınabilir Harddisk Siyah Xtrike Me GM-203 RGB Oyuncu Mouse
Süleyman soylu: Kiraların birden yükselmesi ayrı bir istismar meselesidir. Ayıptır. Günahtır. Bu paranın hiçbir hayrını görmezsiniz. Kaynak.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sayın içisleri bakanımız bu "fetvayı" 5'li çete ve çetenin üyelerine vermeyi denedi mi arkadaşlar hatırlıyor musunuz sizler? Söylediği şey temelde doğru ama söyleyenlerin temelleri sağlam değil!

Kimse kusura bakmasın ama ekonomi bildiğini varsayan ekip alım gücünü yerle bir ederken neredeydi Sayın bakan?

Dolar 8'den 18'e çıkarken serbest piyasa, malların üretim maliyetleri artarken serbest piyasa kiralara gelince mi "Aaa olmaz öyle şey, Allah hesabını sorar"

Yemezler!

Not: Ev sahibi değilim.

Paramiz degerli olsa, aclik sinirimiz bu denli dusuk olmasa, bu tur firsatciliklar veya acgozlulukler her zaman minimum seviyede olurdu. Su an ulke oyle bir durumda ki basit bir olumsuzlugun sebebi direkt olarak hukumet kapisina cikiyor. Konudaki haber basit bir olumsuzluk degil bu arada, bu konuyu kastetmiyorum.

Geri
Yukarı