Sünnet Bilimsel Olarak Zararlı Mıdır Yararlı Mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tanrının olmadığını düşünen taraf; Peki ya gerçekten varsa? inançlı olursanız bir şey yok fakat inkar ederseniz cezası var.
Cezaya raziyiz şüphen olmasin yeterki bir yaratıcı olsun. Yaratıcı sana bu beyni vermişse sorgulayacaksin bu kadar.

@Mütefekkir Ateistlere beyin fotosunu atarak kendini hakli çıkaracağına Kuran okusaydin senin için daha yararli olurdu.

Benimki ne doktoru ne hastanede oldum :D Adam işinde iyiydi ama güzel eser çıkardı ortaya.
Valla benimki de evde oldu ama en son hatırladığım 8 kişi tutuyordu beni:) Adam serbest çalıştı sanırım:)

Valla benimki de evde oldu ama en son hatırladığım 8 kişi tutuyordu beni:) Adam serbest çalıştı sanırım:)
Sanatçıymış demek ki kendinden bir şeyler katmış. Kalıpları yıkmış geçmiş :)

Bilimsel iddialar, kanıtlar olabilir. Pek de önemsenecek bir konu değil kendi açımdan. Kaç yaşındayım, bu organ yüzünden 1 kere hastanelik olmadım. Yani sağlam olanlar da var, bence yarım kalanlar biraz eksik hissetmiş kendini de, neyse :)

Allah kimseyi imtihan etmesin bu organıyla :)

Bu sorunun cevabını hekimlere sorarak öğrenmelisin, yine de kendi kanaatimi söyleyeyim: Binlerce yıl önce Tanrı'dan vahiy aldığını iddia eden bir insan ortaya çıkıyor ve diyor ki şeyinizin derisini kes çünkü Tanrı öyle emrediyor(!).

Bay Yetişkin kendi çapında alay etmeye devam ediyor. İnsanların sorunu olduğunu nereden biliyorsun? Tecrüben olması gerekir.

Bilimsel iddialar, kanıtlar olabilir. Pek de önemsenecek bir konu değil kendi açımdan. Kaç yaşındayım, bu organ yüzünden 1 kere hastanelik olmadım. Yani sağlam olanlar da var, bence yarım kalanlar biraz eksik hissetmiş kendini de, neyse :)

Allah kimseyi imtihan etmesin bu organıyla :)
Bu araştırmayı yapan kişi kendi sorunlarına bahane aramış da olabilir :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı