Sünnet yasaklanmalı!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neye göre çocuk istismarı?
Çocuk istismarı yapılınca sesiniz çıkmaz, saçma sapan şeylere İSTİSMAR dersiniz...
Sesim çıkmamış derken, ne saçmalıyorsun sen? Kendi adına konuş, bu konuda savunduğun şeyin çocuk istismarı olduğunu söylüyorum.

Boş konu, boş muhabbet bence kapanmalı. Zorla yaptıran yok, istemeyen olmasın. Zararlı bir şey değil aksine faydalı bir şey. Bunca yıllık belki de en eski geleneklerden birisini değiştiremessin.
Dostum sen babana gidip sünnet olmak istiyorum mu dedi yoksa baban acımayacak şeker gibi yalanlarla mı sünnet ettirdi seni?

Konu din değildir, konu sağlıktır, konu çocuk istismaridir. Ne kadar cahilce yorumlar var okurken utanıyorum.

Ne istiyorsun gece gece aile terbiyesine mi gidelim? İnsanların inancını bir yasayla kanunla söküp atamazsın zaten kimse zorlamıyor çocuğunu sünnet et diye.

Dostum sen babana gidip sünnet olmak istiyorum mu dedi yoksa baban acımayacak şeker gibi yalanlarla mı sünnet ettirdi seni?
Dostum sünneti her çocuk gibi ben de oldum, asla hayır demedim ve ben geç sünnet olanlardan birisiyim. Ne zararı varmış sünnetin? Sünnet oldum ben şimdi tacize mi uğradım? Sırf Müslümanlara ait bir olay diye bu kadar büyütülüyor bu muhabbet. İnşallah ileride çocuğun olur, mutlu mesut yaşarsın ve o zaman sen yaptırmazsın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı