Süper Lig şampiyonu 2021-2022 sezonunda Şampiyonlar Ligi'ne direkt takım gönderemeyecek!

Cidden normal bir şekilde tartışacağınızı düşünüp gelmiştim. Hayal kırıklığına uğradım gerçekten.

Fener sanki başka ligin takımıymış gibi davranıyorsunuz ya, ne diyeyim :)

Sana Sergen hocamla cevap veriyorum 😄
Ekran Görüntüsü (407).png

Cidden normal bir şekilde tartışacağınızı düşünüp gelmiştim. Hayal kırıklığına uğradım gerçekten.

İki yıldır Avrupa'ya gitmediğimiz için negatif bir katkımız yok, en son gittiğimiz sene gruptan çıkıp son 32 turunda iç sahada kazandık.

Normal tartışmayı sen kaçırdın.

Benim düşüncem şu.
Galatasaray Avrupaya her gittiğinde eli boş döndü son senelerde. Ligde Şampiyon oldu ama. Acaba nedeni ne? :).
Galatasaray yerine Fenerbahçe ve Beşiktaş gitse daha fazla katkı verirdi 35 maçta sadece 4 galibiyeti olan Galatasaraydan.
Aslında Fenere Şikeci lakabı takıldı hep ama kimse konuşmuyor Galatasarayı ve Lobisinin daha şikeci ve Örgütlerle bir olduğunu.
Rıdvan Dilmen konuşmasında tek tek bahsetmişti bunlardan dinlediyseniz.
Bu ülkenin futbolunu Türk hakemleri ve TFF bitirmiştir.

Benim düşüncem şu.
Galatasaray Avrupaya her gittiğinde eli boş döndü son senelerde. Ligde Şampiyon oldu ama. Acaba nedeni ne? :).
Galatasaray yerine Fenerbahçe ve Beşiktaş gitse daha fazla katkı verirdi 35 maçta sadece 4 galibiyeti olan Galatasaraydan.
Türk futbolunun tek sorunu Galatasaray olsa keşke.. El altından Stingaciu'ya verilen teşvik primleri, kumpas davasıyla Fenerbahçe'nin önünün kesilip Galatasaray ve Trabzonspor'un önünün açılması, yeğenler, damatlar, her derbiye ve kritik maça damga vuran hakemler..
Beşiktaş'ın gasp edilmiş ZTK kupası, oynanmayan Süper Kupa finali..

Türk futbolunun tek sorunu Galatasaray olsa keşke.. El altından Stingaciu'ya verilen teşvik primleri, kumpas davasıyla Fenerbahçe'nin önünün kesilip Galatasaray ve Trabzonspor'un önünün açılması, yeğenler, damatlar, her derbiye ve kritik maça damga vuran hakemler..
Kesinlikle.
Süper Lig'e ne zaman siyaset girdi o zaman Türk futbolu bitti.

Geri
Yukarı