Süper Lig'de kim şampiyon olur?

Tabii her taraftar şampiyon olunca deliler gibi sevinmek ve sokakta ve hatta stadyumda kutlamalar yapmak ister ancak dünya şu an bu virüs için alarmda. Düşünsene, bayramlaşmaya bile gidemiyoruz o derece tehlikeli bir virüs. Ama o kişilere de hakaret etmeyelim lütfen. Kendi sağlığını ve başka kişilerin sağlığını düşünmeyen kişileri şikayet etmek çok zor değil. Ararsın polisi, yaparsın şikayetini olur biter.
Dostum anneannemde Alzheimer var. Virüs başladığından beri sadece evinin zilini çalıp cama çıkmasını isteyerek görüştüm. Artık adımı unutuyor. Beni düzgün hatırlamıyor.
Galiba beyninizde sorun var hocam dışarı çıkın demiyorum şampiyonun kim olduğu fark etmez siz rakip takımın taraftarına hakaret edemezsiniz.
Lütfen bu kısmı dikkatli oku dışarı taraftarlar çıkmayacak diyorum anla bunu anla corona olduğunu herkes biliyor anlatabiliyormuşum disari çıkmayacağız konu da o değil hakaret edemezsin sen.
Sen anlamıyorsun dışarı çıkan kişi aptaldır, dedim ben. Kimse dışarı çıkmazsa aptal insan yok demektir.

Tabii her taraftar şampiyon olunca deliler gibi sevinmek ve sokakta ve hatta stadyumda kutlamalar yapmak ister ancak dünya şu an bu virüs için alarmda. Düşünsene, bayramlaşmaya bile gidemiyoruz o derece tehlikeli bir virüs. Ama o kişilere de hakaret etmeyelim lütfen. Kendi sağlığını ve başka kişilerin sağlığını düşünmeyen kişileri şikayet etmek çok zor değil. Ararsın polisi, yaparsın şikayetini olur biter.

Hocam o kadar iyi özetlemişsiniz ki arkadaşın bunu anlayacağını pek sanmıyorum gerçi.
Dostum anneannemde alzheimer var. Virüs başladığından beri sadece evinin zilini çalıp cama çıkmasını isteyerek görüştüm. Artık adımı unutuyor. Beni düzgün hatırlamıyor.

Sen anlamıyorsun dışarı çıkan kişi aptaldır, dedim ben. Kimse dışarı çıkmazsa aptal insan yok demektir.

Tamam çıkan olursa şikayet et geç hala asıl kısmı anlamıyorsun sen taraftara küfür edemezsin not lütfen anla dışarı ne BJK taraftarı ne Galatasaray taraftarı çıkmayacak sosyal medya da bazı taraftar hesapları bu konuda paylaşım da yaptı disari çıkmayacağız disari çıkmayacağız anladin.

Geri
Yukarı