Trabzonspor Süper Lig'de 7. kez şampiyon oldu!

Demiştim işte. Hafif destek var. Ama bu GS ve BJK'nin bu sezon çuvalladığını değiştirmez aha dünkü GS Sivas maçına bak. BJK Kasımpaşa maçında neredeyse yenilecekti? Şaka gibi olaylar.
Orası öyle.
Gs ve BJK bu sezon vasat.
GS li değilim ama taylan berkan ne Allah aşkına?
Muslera dünkü yediği gol ü gördün mü?
Muslera bu takıma çok emek verdi ama artık gitmeli.

Bazı bakanlar da o gün oraday dı.

@shocktroop Ligi 15. haftasında bitirdik ondan rekabet olabilecek takım çıkmadı. :) Yayıncı kuruluşları batırdık, TFF ve MHK istifa ettirdik. Güzel temizlik çektik Türk futboluna, futbolun nasıl oynanabileceğini ve erken transferin önemini gösterdik. Bundan sonra diğer takımlarda en az hatayı yapacak, seneye ligde yine Trabzonspor şampiyonluk yarışında olacak, o yarışta dağılmamış takım ve yeni transferlerle daha güçlendirilecek.

Son düzenleme:
Eğer Antalyaspor'lu oyuncular çekilseydi maçtan bu sefer kendileri hükmen mağlup olacaklardı. Siz taraftarlar hiçbir şey yapmayı diyorsunuz ama Antalyaspor kalecisi Boffin'e darbe geldi. Yani bu saha olayları yok sayılmamalı.
Başka açıdan bir görüntüde Boffin'e bir darbe yok sadece adamın formasını istemişler. Ayrıca kendi açıklamasında görüntülerde böyle gözüküyor ama ben bir şey hissetmedim demiş.

@shocktroop Ligi 15. haftasında bitirdik ondan rekabet olabilecek takım çıkmadı. :) Yayıncı kuruluşları batırdık, TFF ve MHK istifa ettirdik. Güzel temizlik çektik Türk futboluna, futbolun nasıl oynanabileceğini ve erken transferin önemini gösterdik. Bundan sonra diğer takımlarda en az hatayı yapacak, seneye ligde yine Trabzonspor şampiyonluk yarışında olacak, o yarışta dağılmamış takım ve yeni transferlerle daha güçlendirilecek.
Seneye hakemler yanınız da olmaz onu diyeyim.
Ali koç açıklama yapmıştı Trabzon iyi takım diye demek ki TS yi şampiyon yapanlar Ali Koç a söz verdi.
Seneye şampiyon Fb olur diye tahmin ediyorum.

Türk futboluna da temizlik vs. çekmediniz.
Her şey ortada.

Başka açıdan bir görüntüde Boffin'e bir darbe yok sadece adamın formasını istemişler. Ayrıca kendi açıklamasında görüntülerde böyle gözüküyor ama ben bir şey hissetmedim demiş.
Hocam ben şu açıklamaya göre yazdım:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı