Trabzonspor Süper Lig'de 7. kez şampiyon oldu!

38 yıl sonra şampiyonluğu kutlamak, 11 yıl sonra da tekrar şampiyon olmak nasip oldu. Fazlasıyla bu şampiyonluğu hak ettik. Abdullah Avcı'nın bu şampiyonlukta emeği çok fazla. Bir diğer isimde; Uğurcan Çakır. Kaptan bu takımı şampiyon yaptı desek yeridir. Alınan nice puanlarda ilk akla gelen isim Uğurcan. Herkesin emeğine sağlık hak ettik ve şampiyon olduk. Kazım abiye selam olsun. Keşke şarkılarınla ve seninle bu şampiyonluğu kutlayabilseydik.
İnsan gerçeklere değil inanmak istediğine inanır.
Bu da kanıtı.

@SunSet

Bak iyi oku UEFA ne yazmış?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eki Görüntüle 1375968
Bunun üstüne de diyecek bir şeyin varsa helal olsun.
2010 2011 şampiyonu Fenerbahçe'dir.
Yok hocam o yetmez bir de FIFA'dan gelsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

İnsan gerçeklere değil inanmak istediğine inanır.
Bu da kanıtı.
Normalde herkesin düşüncresine saygı duyarım ki öyle yaptım ama madem beni alıntılayarak yazdın bende yazayım o zaman. Zihniyetiniz işte böyle çirkeflikle dolu. Siz niye böyle yüzsüzsünüz arkadaş? Herkes özgür istediğini düşünür. Ben buradaki yorumlara tek bir şey demedim bak sen geldin bana yazdın. Yarası olan gocunur. İktidar sizi iyi kurtardı kumpas ayağına kendinizi kandırıyorsunuz. Şike yaptınız cezanız verilmedi. Kumpas yapıp bizi dinlediler savcilar fetocuydu diyeceksin değil mi? Eee öyle bile olsa senin suçun değişiyor mu? Yaptığın şey yine sabit değil mi? Şikenin cezası bu ülkede verilmedi. Cevabını veremeyeceğin çok şey var yaşın kaç bilmiyorum insanlara saygı duymayı bil. Senin düşüncen öyledir benim düşüncem böyle. Nefretle yaşamayın.

Normalde herkesin düşüncresine saygı duyarım ki öyle yaptım ama madem beni alıntılayarak yazdın bende yazayım o zaman. Zihniyetiniz işte böyle çirkeflikle dolu. Siz niye böyle yüzsüzsünüz arkadaş? Herkes özgür istediğini düşünür. Ben buradaki yorumlara tek bir şey demedim bak sen geldin bana yazdın. Yarası olan gocunur. İktidar sizi iyi kurtardı kumpas ayağına kendinizi kandırıyorsunuz. Şike yaptınız cezanız verilmedi. Kumpas yapıp bizi dinlediler savcilar fetocuydu diyeceksin değil mi? Eee öyle bile olsa senin suçun değişiyor mu? Yaptığın şey yine sabit değil mi? Şikenin cezası bu ülkede verilmedi. Cevabını veremeyeceğin çok şey var yaşın kaç bilmiyorum insanlara saygı duymayı bil. Senin düşüncen öyledir benim düşüncem böyle. Nefretle yaşamayın.
Şike yapmadık. Zaten bizim maçlarımızı incelediler ve birşey çıksaydı kupayı Trabzonspor'a verirlerdi.
Ayrıca bu dava falan incelendi UEFA resmi sitesi FİFA resmi sitesi falan zaten gerçeği yazıyor. 38 sene sonra şampiyon oldular diyor. Senelerdir CAS'tan ret yemek dışında birşey yapmıyorsunuz. Ayrıca aşağı attığım mesajları bir oku istersen.
1651508255167.png
1651508260691.png

Senin dediğin 2+2 = 5 demek gibi bir şey.
Ne özgürlüğünden bahsediyorsun?

Trabzon lig başından beri ligi canlı tutan tek takımdı. Saygı çerçevesi dışına çıkan tüm diğer takımın fanları öncelikle kendi takımlarından utanmalılar. Hiç bir şekilde adamlar şampiyon oldu diye onların değerlerine küfür etmeye hakları yok. Bu her sene oluyor nerdeyse. Kaybettiniz sakince susup seneye oluruz be demek varken şu hata yüzünden oldu o hakemin ben bilmem nesi ne ne yapayım diyorlar. Üzücü yani burda hepimiz kardeşiz başka renkleri de seviyor olsak.

Öncelikle her şey bir yana, Trabzonlu olarak bu şampiyonluk beklenen kadar mutluluk, haz vermedi. Öncelikle TS'nin arkasında hafif bir siyasi güç var bu gerçek. Ancak şampiyon yapacak kadar değil. İstanbul takımlar kesinlikle şüphesiz aşırı kötü oynadı. Ben hayatım boyunca hatırladığım kadarıyla ilk defa GS'nin bu kadar berbat oynadığını gördüm. BJK desen dün gördük, herifler daha kaleci ile teke teke çıkamıyor. TS'ye yeniden gelicek olursak, Avcı aşırı overrated. Bunu ben dün kendi gözlerimle son kez kanıtladım. Dün Antalya maçında orta saha resmen bomboştu. Antalya topu aldığı an atağa çıkıyordu. Biz atağa çıkacağımız zaman, cezasahasında 1 kişi bile yok. Oyuncular o kadar kötü hareket ediyor ki. Bide Avcı için trilyon mesaj yazıldı, utandım ya. Sokaktan geçen biri diziliş yapsa çok daha iyi oynatır. Dua edelim bari de, Allah'tan bu sene İstabul takımları çuvalladı.

Öncelikle her şey bir yana, Trabzonlu olarak bu şampiyonluk beklenen kadar mutluluk, haz vermedi. Öncelikle TS'nin arkasında hafif bir siyasi güç var bu gerçek. Ancak şampiyon yapacak kadar değil. İstanbul takımlar kesinlikle şüphesiz aşırı kötü oynadı. Ben hayatım boyunca hatırladığım kadarıyla ilk defa GS'nin bu kadar berbat oynadığını gördüm. BJK desen dün gördük, herifler daha kaleci ile teke teke çıkamıyor. TS'ye yeniden gelicek olursak, Avcı aşırı overrated. Bunu ben dün kendi gözlerimle son kez kanıtladım. Dün Antalya maçında orta saha resmen bomboştu. Antalya topu aldığı an atağa çıkıyordu. Biz atağa çıkacağımız zaman, cezasahasında 1 kişi bile yok. Oyuncular o kadar kötü hareket ediyor ki. Bide Avcı için trilyon mesaj yazıldı, utandım ya. Sokaktan geçen biri diziliş yapsa çok daha iyi oynatır. Dua edelim bari de, Allah'tan bu sene İstabul takımları çuvalladı.

Demiştim işte. Hafif destek var. Ama bu GS ve BJK'nin bu sezon çuvalladığını değiştirmez aha dünkü GS Sivas maçına bak. BJK Kasımpaşa maçında neredeyse yenilecekti? Şaka gibi olaylar.

Yeni konular

Geri
Yukarı