Süper Lig'de kim şampiyon Olur?

Hakemler GS yi kollamaya devam etmezlerse ve FB yi katletmezlerse sezon sonu FB alır ligi.
Fenerbahçe, tabii Üstteki arkadaşların dediği gibi eğer hakem Fenerbahçe'ye düşman olmaya devam etmezse.
Hakemler kimi kollarsa o şampiyon olur fakat öyle bir şey olmazsa Fenerbahçe olacağını düşünüyorum.
Hakemler tarafsız olsa Galatasaray 15 puan fark ile lider konumdaydı şuan.
En fazla penaltı alan takımlar :
1675846830329.png

Hakkı yenen Ümraniyespor ve Antalyaspor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Hakemler adil olunca böyle oluyor zaten:
gs_fb_ozet.jpg

Hakemler tarafsız olsa Galatasaray 15 puan fark ile lider konumdaydı şuan.
En fazla penaltı alan takımlar :
Eki Görüntüle 1660965
Hakkı yenen Ümraniyespor ve Antalyaspor.
Hakemler adil olunca böyle oluyor zaten:
gs_fb_ozet.jpg
Hocam bunlar fenerli. Hiç takma. JJ onları kurtarır sanıyorlardı ama hiç de istedikleri gibi olmadı. Alanya maçında bizim hakkımız yenirken hakeme laf söyletmeyen fenerlilerin Adana maçından sonra hakeme söylemedikleri laf kalmadı. Ben fenerlileri bugüne kadar futbol konusunda hiç ciddiye almadım almam da. Önce Ali Koç’u göndermeyi başarsınlar. Biz Burak Elmas’ı nasıl da gönderdik. Biraz örnek alsınlar lütfen.

Hocam bunlar fenerli. Hiç takma. JJ onları kurtarır sanıyorlardı ama hiç de istedikleri gibi olmadı. Alanya maçında bizim hakkımız yenirken hakeme laf söyletmeyen fenerlilerin Adana maçından sonra hakeme söylemedikleri laf kalmadı. Ben fenerlileri bugüne kadar futbol konusunda hiç ciddiye almadım almam da. Önce Ali Koç’u göndermeyi başarsınlar. Biz Burak Elmas’ı nasıl da gönderdik. Biraz örnek alsınlar lütfen.
Aynen hocam bunları takmaya pek gerek yok. Zaniolo gelirse bu iş biter zaten. Puan farkı da 9 olmuş.

Geri
Yukarı