Süperonline Süperbox Alınır mı?

MehmetBaki

Hectopat
Makaleler
1
Az önce müşteri hizmetleriyle görüştüm ve bana 4.5G altyapım olduğunu ve 5MB ile 10 MB arası upload alacağım söylendi. Hanımefendiyle görüşürken forumlarda devamlı bahsedilen, aynı semtten, aynı bölgeden insanların aynı anda bağlanınca internete düşüş olduğunu ilettim. Ancak kendisi her şeye hayır, yok öyle bir şey dedi ve tamamen paketi bana satmaya çalışıyordu. Twitch yayınlarına başlamak istiyorum, tek eksiğim internet. 2.60 civarı upload değerim var Bu da yetmiyor. Fiber paketler de 5MB uploadı geçmiyor dedi. Ayrıca Süperonline web sitesinde kotalı olduğu gözüküyor paketlerin. Sonuç olarak bana hanımefendinin bahsettiği ayda 159TL 20 MB dowload, 5-10 arası upload değeri almam mümkün müdür. İşim acil, teşekkürler şimdiden.

süperbox.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de araştırdım fakat alt yapının olmadığı ama hattının sağlıklı kapsama alanında olduğu yerlerde oldukça mantıklı. Eğer merkezi bir yerde isen Superonline Fiber çok daha mantıklı olacaktır. Superbox taşınabilmesi avantajı var. Upload hızı mantıklı evet ama kasaba,köy gibi yerlerde mantıklı.

Ben de araştırdım fakat alt yapının olmadığı ama hattının sağlıklı kapsama alanında olduğu yerlerde oldukça mantıklı. Eğer merkezi bir yerde isen Superonline Fiber çok daha mantıklı olacaktır. Superbox taşınabilmesi avantajı var. Upload hızı mantıklı evet ama kasaba,köy gibi yerlerde mantıklı.
Kesinti durumu oluyor mu hocam? 24 ay taahhüt ve aylık 159 lira sonuçta. Tam hizmet alamayan çok kullanıcı var.

2 aydır kullanıyorum. İlk başlarda bir sıkıntı yokken son 2 haftadır 4.5G olan çekim gücü 3G ile 4G arası gidip geliyor. MH ile iletişime geçiyorum ; "Biz bilmeyiz" diyorlar. İptal edin o zaman diyorum "Cayma bedeli bilmem kaç lira" deyip sindirmeye çalışıyorlar.

İnternet problemleri ülkemizin en büyük sorunlarından biri. Bulunduğum mahallenin bir kısmı VDSL kullanıyor, diğer yarısı 56k modem ile bağlanıyor. Türktelekom'daki zeki arkadaşlar Fiber pahalı olur deyip inatla ADSL güçlendirmesi yapıyor.

Twitch yayını için almıştım baya drop oluşuyor bilgin olsun.Yayın için en sağlıklı kablolu.Superbaxta sürekli indirme ve yükleme hızı değiştiği için droplar oluşuyor.

Twitch yayını için almıştım baya drop oluşuyor bilgin olsun.Yayın için en sağlıklı kablolu.Superbaxta sürekli indirme ve yükleme hızı değiştiği için droplar oluşuyor.
Genelde yayıncılar hep bu paketi alıyor. MH bana süperonline fiber altyapım olduğunu da söyledi. Onun upload değeri 5'i geçmez dedi. Hiç kesin bi laf yok.

Kardeşim yayıncılar 2. net olarak bunu kullanıyorlar. Hız olarak inanılmaz memnunum istediğin yere taşı tak kullan ama Twitch için sabit bir netin olması şart. Eğer senin olduğun bölgede baz istasyonu yakınsa ve yayını açtığın saatlerde yoğunluk yoksa o zaman drop girmez büyük ihtimal.

Kardeşim yayıncılar 2. net olarak bunu kullanıyorlar.Hız olarak inanılmaz memnunum istediğin yere taşı tak kullan ama Twitch için sabit bir netin olması şart. Eğer senin olduğun bölgede baz istasyonu yakınsa ve yayını açtığın saatlerde yoğunluk yoksa o zaman drop girmez büyük ihtimal.
Sizde twitch yayını yaparken, pubg oynarken ping yükselip, packet lost oluyordu, ne yaptınız düzelmedi.

Hocam iki gündür kullanıyorum açıkcası hiç memnun değilim. 159 TL olan paketi aldım ben de. Upload ve dowland gerçekten dedikleri kadar var 20-5 veriyor her şekilde. Ben csgo oynuyorum sadece ping en önemli şey ondada berbat durumda. Wifi felan bağlı değilken tr serverine 50 ping alıyorum ve dalgalanmalar oluyor. Wifi bağlıyken oynanması mümkün değil zaten. Eğer ping önemsemiyorsan aşırı alabilirsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı