Süperonline Süperbox Nasıl?

ExePremium

Hectopat
Eski evimizde Vodafone Net yalın ADSL kullanıyordum fakat taşındığımız yeni binada Türk Telekom altyapısı bulunmadığı için diğer tüm internet sağlayıcıları ne fiber ne de ADSL hizmet veremiyorlar. Son olarak sorunuma Süperonline çare buldu. Süperbox fırsat kampanyasından bahsetti altyapı olmadan 4.5G desteğiyle 10 Mbps'e kadar sınırsız 100 TL'ye taşınabilir modem teklif ettiler çaresizlikten kabul ettim.
KAMPANYA LİNKİ

Günümün yarısından çoğunu bilgisayarla ilgilenerek geçiriyorum, normal bir kullanıcıdan öte ileri düzey kullanabiliyorum gerek up/down gerekse yabancı serverlara ait ağır oyunlar vb. gibi internetin bana yeteceğinden şüpheliyim. Düşüncelerinizi aktarabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlarımın da başına benzer bir durum gelmişti. Superbox almak zorunda kaldılar. Şöyle söyleyeyim evde 4 kişi telefondan bağlanıp bir şey izlemek istediği zaman internet gidebiliyor. Yani bilgisayar falan bağlamadıkları için o performansı bilemem ama memnun kalmadılar. Kullanım pek yoksa 720p dizi izliyorlardı ama.

Upload ne veriyor acaba?
Onun hakkında bilgi almadım maalesef
Arkadaşlarımın da başına benzer bir durum gelmişti. Superbox almak zorunda kaldılar. Şöyle söyleyeyim evde 4 kişi telefondan bağlanıp bir şey izlemek istediği zaman internet gidebiliyor. Yani bilgisayar falan bağlamadıkları için o performansı bilemem ama memnun kalmadılar. Kullanım pek yoksa 720p dizi izliyorlardı ama.
Oyun oynamak için uygun mudur ?

Ben 20/20 mbit olan paketi kulanıyorum. Vadettikleri upload hızını veriyorlar. Download hızı 30-35 mbit olabiliyor. Ping değerleri adsl ile aynı sayılır. İlk başlarda internet stabil değildi. Aradım derdimi anlattım. Baz istasyonuna ayar çektiler. Şuan kopma - ping derdim yok.

Ben 20/20 mbit olan paketi kulanıyorum. Vadettikleri upload hızını veriyorlar. Download hızı 30-35 mbit olabiliyor. Ping değerleri adsl ile aynı sayılır. İlk başlarda internet stabil değildi. Aradım derdimi anlattım. Baz istasyonuna ayar çektiler. Şuan kopma - ping derdim yok.
Baz istasyonuna uzaklığını nasıl öğrenebiliriz ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı