Sürahi kullanıyor musunuz?

R.B.D

Kilopat
Değerli forumdaşlarım, ☝🏼

Öncelikle siz saygıdeğer hocalarıma şükranlarımı sunmak boynumun borcudur. ✍🏼

Bildiğiniz üzere insan için temel yaşam kaynağı aziz sudur. Zira, vücudumuzun yarısından fazlasının da su olduğunu düşünürsek bu hususi hususta su için şükür etmeli ve dengeli kullanmamız esastır. ☝🏼

Yaptığım hususi ve müstakil bir aksiyonda, merakımı gidermek adına bu konuyu açıp siz değerli müsamahalı forumdaşlarımın fikrini duymak beni memnun edecektir. 🤌🏼

Su içmek için sürahi kullanıyor musunuz?

Cevapları aşağıya bekliyorum üstatlarım.

Hayırlı geceler. 🙌🏼

Değerli forumdaşlarım, ☝🏼

Öncelikle siz saygıdeğer hocalarıma şükranlarımı sunmak boynumun borcudur. ✍🏼

Bildiğiniz üzere insan için temel yaşam kaynağı aziz sudur. Zira, vücudumuzun yarısından fazlasının da su olduğunu düşünürsek bu hususi hususta su için şükür etmeli ve dengeli kullanmamız esastır. ☝🏼

Yaptığım hususi ve müstakil bir aksiyonda, merakımı gidermek adına bu konuyu açıp siz değerli müsamahalı forumdaşlarımın fikrini duymak beni memnun edecektir. 🤌🏼

Su içmek için sürahi kullanıyor musunuz?

Cevapları aşağıya bekliyorum üstatlarım.

Hayırlı geceler. 🙌🏼

Hocam kaç yaşındasınız? Emoji kullanışınız tuhaf geldi. Soruya gelecek olursanız direkt kola şişesini sürahi olarak kullanıyorum.

Hocam kaç yaşındasınız? Emoji kullanışınız tuhaf geldi. Soruya gelecek olursanız direkt kola şişesini sürahi olarak kullanıyorum.
Emojiler hayatımızı renklendiren gereçlerdir değerli hocam. 🙌🏼

Pet şişeleri uzun süre kullanmak zararlı olduğu için sık sık değiştirmenizi ivedilikle öneririm. ☝🏼

Yeni konular

Geri
Yukarı