Sürat Kargo kargoyu getirmiyor

Serush

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 7600X, MSI PRO B650-P WIFI, * Sapphire Pulse ITX Radeon RX 570 8GB * Kingston DDR5 32GB(2x16GB) 5600MHz CL36 Fury Beast, Sharkoon SS-COOLZERO-750 750W, Arctic LIQUID FREEZER II 240, DeepCool CC560
Sinerji üzerinden monitör sipariş ettim. 4 gündür aktarmada kargom. Şubeme gelse yürüyerek gidip alacağım ama hala kargo araca bindirilip şubeye getirilmiyor. Monitör olduğu için tedirginim hassas bir elektronik cihaz. Defalarca arayıp acıl olarak işaretlememe rağmen tık yok. Ne yapmalıyım? Bayramdan sonrasına kalacak gibi duruyor.

Sinerji üzerinden monitör sipariş ettim. 4 gündür aktarmada kargom. Şubeme gelse yürüyerek gidip alacağım ama hala kargo araca bindirilip şubeye getirilmiyor. Monitör olduğu için tedirginim hassas bir elektronik cihaz. Defalarca arayıp acıl olarak işaretlememe rağmen tık yok. Ne yapmalıyım? Bayramdan sonrasına kalacak gibi duruyor.
Dua edin kırılmasın, Sürat Kargo tekme atarak yolluyor kargonuzu tehlikeli yani.

Gidin alın hocam hiç uğraşılmıyor bunlarla.

Aktarma merkezi bulunduğun ildeyse git oradan al. Monitör dahil her şey havalarda uçuyor. Normal şubelerde az görürsün ama orada öyle. Eve gelen ürün hasarlıysa %90 aktarma merkezi kaynaklıdır. Basketboll topu daha az şiddete maruz kalıyor o kadar diyeyim.

Aktarmadan alınmıyor hocam.
Alırsın nasıl alınamıyor? Ürün senin parasını ödemişsin Sürat kargonun genel merkeziyle konuşursan teslim alırsın.

Dua edin kırılmasın, Sürat Kargo tekme atarak yolluyor kargonuzu tehlikeli yani.
Her ihtimale karşı video çekerek açacaktım hocam zaten kargoyu. Hatta kargocudan beklemesini rica edip onun önüne açacaktım. Ama bu kadar uzatmaları çok yanlış.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Her ihtimale karşı video çekerek açacaktım hocam zaten kargoyu. Hatta kargocudan beklemesini rica edip onun önüne açacaktım. Ama bu kadar uzatmaları çok yanlış.
Hocam Sürat Kargo benim kargomu kaybetti. Rezil kargo şirketi, kargoyu atarak getiriyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı