Sürat Kargo Yavaşlığı

Isabelle

Hectopat
Yer
CRM
Dün kargoya verilen ürün akşam 9 da bulunduğum ilçedeki şubeye vardı. Bu durumda kargomun bugün kurye ile dağıtıma çıkması gerekirken 9 da başlanılan çalışma saatinden tam 2.30 saat sonra kuryeye teslim edildi ve kurye dağıtımda değil. Büyük ihtimalle yarın için verildi. Peki bu nasıl bi saçmalık ? Gece 9 da varış yapan kargo nasıl yarın dağıtıma çıkmaz? İlçe yoğundur diye düşünürseniz alakası yok yaşadıgım yer gayet küçük yoğunluk olma ihtimali yok. Siz siz olun sürat kargo kullanmayın.

Bana iptal ettiğim ürünü getirdiler. 3 gün aradım bunları açan olmadı telefonlarını, hani ordaysa ben gelip alayım dedim, ancak bu firma çok değişik. Ben de şahsen tavsiye etmiyorum.

Kargo şirketlerinin hızı hemen hemen hepsi aynı. Genelinin teslim süresi 2 gündür. Daha çalışma saati bitmedi, bazı şirketler sisteme geç giriş yapıp kargoyu kuryeye verebiliyor. Eğer dün geldiyse kargonuz muhtemelen bugün dağıtıma çıkar. Arayıp bilgi alabilirsiniz bu konuda. Türkiye genelinde malesef kargo firmalarının kalitesi rezalete yakın, umarım sapasağlam alırsınız.

UPS ile gelen klavyem 2. gün akşamı saat 6 gibi gelmişti önemli olan sağlam gelmesi.

Kargonun bu içeriği ile biz size sağlıklı bir cevap veremeyiz. Şuan yapabileceğiniz en iyi şey kargo şirketini arayıp bize aktardığınız sorunları düzgün bir dille onlara söylemeniz. Oradan aldığınız cevabı bize aktarmanız sizin için daha sağlıklı olur.

Sürat kargo, kargoya dikkat etmeyen bir firma. Size 2 resim göstereyim 🙂 Ürün Ankara'dan kırık geldi. İade için gönderdim adamlar bir türlü kargoyu doğru yere koyamadılar. En sonunda başardılar.

IMG_20190510_172829.jpg

Screenshot_2019-05-22-14-53-41-297~2.png

Şaka gibi! tam 8 kez aradım 4 ünde meşgul çaldı 4 ünde çaldı açmadılar. Böyle bi rezalet görmedim .... İlk ve son tecrübem olması dileğiyle.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı