Sürdüğüm termal macun miktarı yeterli mi?

Ali Pınar

Kilopat
Makaleler
1
Kenarlara bulasanlari kolonya ve Wipaste C2'nin yanında çıkan temizleme solüsyonu ile temizlemeye çalışsam da zarar vermek istemediğim için çıkaramadim. Gorsellerdeki miktar yeterli midir? Birkac video izledim ve masaüstünden farklı olarak çok daha fazla sürülmesi gerektiğini söyleyenler vardı.
20230707_124713.jpg
20230707_124706.jpg

Söylendiği gibi biraz fazla olmuş ama ben farklı bir şey söyleyeyim. Parçayı laptop kasasından çıkarmadan sürüyorsanız macunu batarya bağlantısını sökmeyi unutmayın hocam. Ben öyle bir salaklık yapıp hafif çarpıldım, hatta ark bile çıktı. Allahtan bana ya da cihaza bir şey olmadı. Önce onu söküyorum şimdi

Söylendiği gibi biraz fazla olmuş ama ben farklı bir şey söyleyeyim. Parçayı laptop kasasından çıkarmadan sürüyorsanız macunu batarya bağlantısını sökmeyi unutmayın hocam. Ben öyle bir salaklık yapıp hafif çarpıldım, hatta ark bile çıktı. Allahtan bana ya da cihaza bir şey olmadı. Önce onu söküyorum şimdi
Hocam uyarıniz için teşekkürler. Dün içini açtığımda batarya bağlantısını sökmüşken bugün sökmeyi unuttum. İsim bittikten sonra fark ettim, neyse ki kısa devre yapmadı.

@Okan Demiray, @babypluto, @avria, @CEO of SM Technology Hocam, tekrar sürüyorum spatula ile dağıtmama gerek var mı?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı