Sürekli açılan 10 başlığa 10 cevap

SuiCast

Kilopat
1: Dolar yükselir mi?

Bunu biz bilemeyiz yükseledebilir düşedebilir. Ancak son 8 seneye bakarsak muhtemelen (%91 küsuratlı verimde daha iyi tutsun.) yükselecektir. Kısa vadede biraz düşebilir ama uzun vadede muhtemelen yükselecektir.

2: Kız meselesi.

Seviyorsan git konuş bence deyip noktalıyorum.

3: Eşcinselim, aileme anlatmak istiyorum.

Kardeşim anlatma gözünü sevim anlatma. İnan senin açından daha kötü olacak. Toplum farklı görüşlere kapalıdır; karşıdır her zaman.

4: Ateistim-deistim aileme anlatmak istiyorum.

Yukarıda yazanlar geçerli. Sana öcüymüş gibi bakmalarını istiyorsan kafir putperest dinsiz demelerini istemiyorsan anlatmaycaksın. Bak ben anlatmıyorum; kafam rahat.

5: RX 570 vs 1050 Ti.

Yeter! 😭🤬 RX 570 %40 daha güçlü ve daha ucuz. Al geç işte ne istiyorsun? Ama RX 570 de alma; git 1650 Super al. Elektrik faturası kapatır aradaki farkı.

6: Anime çizgi filmdir.

Maalesef üzülerek söylemek istiyorum ki anime bir çizgi film.

7: A320 vs B450.

Overclock yapmak istiyorsan ve sistemi ileride üst düzey bir işlemciye yükseltmek istiyorsan B450 al. Yok benim bütçem yok kendimi zorlayamam yükseltme falan da üst düzey bir şey yapmam diyorsan A320 yetebilir.

8: R5 1600 vs R3 3100.

Yayın falan açacaksan R5 1600 AF modeli iyi bir seçenek olabilir. Ama oyun oynayacaksan ve güncellik bakımından kesinlikle R3 3100.

9: DDR3 anakarta DDR5 ekran kartı olur mu?

PCI Express girişi varsa anakartınız 10 yıldan eski değilse %99 ihtimalle uyacaktır. Anakarttaki DDR ile ekran kartı DDR olayı arasında bir bağlantı yoktur.

10: PS3 hala alınır mı?

Artık neredeyse hiçbir güncelleme almayacaktır. Ama yüzlerce oyun seçeneği var. Bence 2030'da olsa alınır.

Beğenirseniz Part 2 yazabilirim. Okuduğunuz için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı