Sürekli Ağrı Kesici Kullanmak

Agrı kesici adı üstünde acıların için, tedavi etmez seni. Tedavi esnasında hayat kaliten minimum düzeyde etkilenir ağrı kesici kullanarak.
Her hastalandığınızda kullanırsan ilerleyen yaşlarda, tam da ihtiyacınız olduğu yıllarda fayda etmez ya da az etki eder.
Lisede bu konuda bilgilendiğimden itibaren recetede yazılan ağrı kesicileri bile kullanmadım. Çok nadiren kullandım. Sebebi de ayakta iyileşirken derste performansım azalmasın diye.

Sürekli ağrı kesici kullanırsanız vücut bu ağrı kesiciye bağışıklık kazanır. Daha sonra bir kez daha içtiğinizde önceki doz sizde etki göstermeyebilir. Doktor görüşü alınmadan sürekli kullanmayın.

Ağrı kesiciler sadece anlık seni kurtarır 2-3 saat ama altında yatan problemi çözmez.
1-2 sorum olacak başının tam neresi ağrıyor ona göre bölüm söyleyeyim.
Baş dönmesi olmadan da yürürken dengesizliğin var mı ?
Her tarafına sağ sol yukarı aşağı bıçak saplanıyor gibi oluyor. Ani hareket edince düşecek gibi oluyorum.
Öksürük ve boğaz ağrısı da var.

Son düzenleme:
Yok hocam benim demek istediğim ağrı kesici ile gecicek bir durum yoktur.Doktora gidip görünmesi lazım muhtemelen antibiyotik verir anlamında söyledim.
Yok ben sana laf atmak için değil sadece bilgilendireyim dedim. Şimdi zamanımızda herkes birbirine ilaç öneriyor
Her tarafına sağ sol yukarı aşağı bıçak saplanıyor gibi oluyor. Ani hareket edince düşecek gibi oluyorum.
Öksürük ve boğaz ağrısı da var.
Eğer ağrı yüzündeyse sadece KBB doktoruna koş hemen tedaviye başla.
Eğer ağrı kafanın arkasında ensende filan ise Nöroloji doktorunada gözükmende fayda var.

Eğer ağrı yüzündeyse sadece KBB doktoruna koş hemen tedaviye başla.
Eğer ağrı kafanın arkasında ensende filan ise Nöroloji doktorunada gözükmende fayda var.
[/QUOTE]
Bıçak saplanır gibi ağrı yazdım. Anevrizma yazıyor. Beyindeki damarın baloncuk halini alması diyor. Bunun patlaması beyin kanamasıymış.

Bıçak saplanır gibi ağrı yazdım. Anevrizma yazıyor. Beyindeki damarın baloncuk halini alması diyor. Bunun patlaması beyin kanamasıymış.
Bak ben sana bir şey diyeyim mi: sen hiç internete bakma. İnternete bakarsan en küçük grip nezlede bile adamı öldürürler. İnternete herkes yazıyor, önünde klavyesi olan. Sana tavsiyem hiç beklemeden ACİL bir şekilde nöroloji doktoruna gitmen.

Bak ben sana bir şey diyeyim mi: sen hiç internete bakma. İnternete bakarsan en küçük grip nezlede bile adamı öldürürler. İnternete herkes yazıyor, önünde klavyesi olan. Sana tavsiyem hiç beklemeden ACİL bir şekilde nöroloji doktoruna gitmen.
Daha demin Theraflu içtim şuan iyiyim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı